تبلیغات
آمگا گلوبال - پیغام اریک بنکس
محصولات آمگا گلوبال
پیغام اریک بنکس
نوشته شده توسط سارا امیدوار در ساعت 10:54 ب.ظ
chairman-message

پیغام اریك بنكس به کاربران آمگا گلوبال

سادگی : ما یك فرصت استثنایی كه علارقم سادگی ، میتواند شما را به سوی موفقیت سوق دهد، را طراحی كرده ایم. هیچوقت از این ساده تر نبوده است ! تمام كاری كه شما باید انجام دهید این است كه برای خرید یك بسته تجاری از شركت اقدام كنید و سپس با معرفی 2 نفر به سایت شركت، به آنها بگویید همان كار شما را انجام دهند. آنها همانند شما رفتار خواهند كرد و بزودی شما شاهد 2 نفر هایی خواهید بود كه همان كار شما را انجام خواهند داد و سازمان شما و خودشان را پایه ریزی خواهند كرد.

استحكام و قدرت : آمگا گلوبال توسط متخصصانی با تجربه بیش از 20 سال در صنایع مختلف مدیریت میشود و تمامی امكانات را برای ادامه كار نه تنها برای امروز بلكه برای فرزندان شما كه در دهه های دیگر به دنیا خواهند آمد ، را در اختیار خواهد داشت. به اعتقاد من، ما قادریم از اعتباری كه در آغاز بدست آورده ایم، مراقبت كرده و مطمئن هستیم این اعتبار توسط سرمایه گذاران تشنه ثروت در آینده لكه دار نخواهد شد. ما شركتی هستیم كه با اقتدار و قدرت شما را از گفتن جمله "من عضوی از خانواده آمگا هستم" ، سربلند و مغرور سازیم.

 

محصولات ویژه : محصولات ما حاصل سالها تجربه و آخرین فنآوری روز دنیا هستند. ما سیستم بازاریابی شبكه ای منحصر به فرد خودمان را داریم بنابراین قادر خواهیم بود وضعیت ساختاری تجارت شما را كنترل كنیم. و بهتر از همه، هیچ شركتی موقعیت تجاری ما را ندارد و نخواهد داشت‌! در مورد این فكر كنید : همه دوست دارد از زیورآلات استفاده كند !!!


به Amega جهانی خوش آمدید ، یک شرکت با شما در ذهن شکل گرفته است. حمایت توسط یک پایه محکم و با تجربه ما ارائه می دهیم شما محصولات منحصر به فرد است که با ارائه نتایج بی نظیر ، و همچنین طرح فوق العاده پرداخت غرامت ، آموزش حرفه ای ، و سیستم پشتیبانی برای کمک به حصول اطمینان از موفقیت شما!

ماموریت Amega برای ارائه یکی از کامل ترین ، تا کنون پلت فرم مطلوب برای انسان شناخته شده برای دستیابی به بالاترین سطح شخصی ، خانوادگی ، و سلامتی جامعه ، آزادی مالی و آگاهی انسانی است.


محصولات ما هستند که در نتیجه از دهه ها تحقیقات علمی ، و با سلامتی کل و مفهوم از تکامل مفهوم مراقبت از خود در ذهن شما ساخته شده است.
در همان زمان ، پلت فرم منحصر به فرد شبکه بازاریابی ما اجازه می دهد تا شما را به لذت بردن از فرصت های درآمد جهانی است که به شما اجازه می دهد تا به طرق مختلف به دست آورند.

با هم ، هدف ما برای ساخت آینده ای سالم ، ثروتمند و بهتر ، نه تنها برای ما ، بلکه برای همه بشریت است.
Amega جهانی است نه فقط یک شرکت جهانی است. جهان را به مکانی بهتر برای همه ، و برای کودکان فردا : یک میراث جهانی ، و یک خانواده جهانی که در آن هر کس یک نهایی هدف است.پشتیبانی شركت : همراه با آمگا، شما به تمامی سیستمهای پشتیبانی جدید دسترسی دارید: یك وب سایت ، آموزشهای تخصصی ، محصولات و فرصتهای درآمد زایی فردی ، مراكز ارتباطی ، جوابگویی به سئوالات به صورت آن لاین ، آموزشهای مستمر توسط متخصصین بازاریابی شبكه ای و دهها مورد دیگر.


به جای دادن یك عدد ماهی برای خوراك یك روز به یك نفر، به او ماهیگیری یاد بده كه همیشه غذا داشته باشد.

 

به آمگا گلوبال خوش آمدید.

ارادتمند شما

اریك بنكس 


پیغام به زبان اصلی :
chairman-messageWelcome to Amega Global, a company formed with YOU in mind. Backed by a solid and experienced foundation, we offer you exclusive products that provide unparalleled results, as well as a fantastic compensation plan, professional training, and a support system to help ensure your success!

The Amega mission is to deliver the most complete, optimal platform ever known to man for achieving the highest levels of personal, family, and community wellness, financial freedom and human consciousness.

Our products are the result of decades of scientific research, and are made with your total wellness and the concept of self-care evolution concept in mind. At the same time, our unique network marketing platform allows you to enjoy a global income opportunity that allows you to earn in many different ways.

Together, we aim to build a healthier, wealthier, and better future not only for us, but for all of mankind. Amega Global is not just a global company. It’s a global legacy, and a global family, where everyone has one ultimate objective: to make the world a better place for all, and for the children of tomorrow. 

Live the energized life!

Mr. Eric Banks
Chairman, Amega Global

»
--» باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام