تبلیغات
آمگا گلوبال - پکیج آرایشی درمانی اگا ترو آمگا گلوبال
محصولات آمگا گلوبال
پکیج آرایشی درمانی اگا ترو آمگا گلوبال
نوشته شده توسط سارا امیدوار در ساعت 07:19 ب.ظ

همه چیز درباره EGA ™ واقعی


EGA ™ واقعی
معکوس از بروز علائم سالخوردگی ، زیبایی واقعی خود را آشکار

پوست بزرگترین اندام خود را و عمل به عنوان تنها مانع بین شما و محیط زیست است. مطالعات نشان داده است که سموم محیط زیست ، آلاینده ها و رادیکال های آزاد از علل منجر به پیری -- چروک ، کندی ، تغییر رنگ -- تمام تماس با نشانه هایی که پوست دست دادن درخشش جوان آن است.


تا به حال ، محصولات مراقبت از پوست موضعی می تواند کمی به طور طبیعی معکوس علائم پیری انجام. EGA ™ واقعی آدرس این نگرانی ها و بیشتر ، در حالی که همچنین نوعی به محیط زیست است. 


مراقبت از پوست شما واقعا می تواند احساس خوبی در مورد!

EGA سن معکوس است -- این محصول نوآورانه آن را شامل تمام جنبه های زیبایی -- بدن ، ذهن و روح و روان -- به اجازه درخشش زیبایی واقعی خود را از طریق یک خط است.
برای شما خوب است ، خوب برای محیط زیست است .


EGA واقعی جمع آوری طبیعی و آلی از محصولات است که فراتر از مراقبت از پوست اساسی است.
EGA درست است با منحصر به فرد Amega جهانی تکنولوژی فیوژن AMized انرژی ™ (AFT ™) برای کمک به افزایش حفاظت طبیعی پوست شما. هیچ شرکت دیگری در جهان دارای این تکنولوژی اختصاصی!

EGA درست فرموله شده با استفاده از تنها مواد تشکیل دهنده طبیعی و ارگانیک است که به نفع پوست ثابت شده است. حتی آنهایی که به عنوان "آلی" -- -- می توانید ادعا و در حالی که بسیاری از محصولات ادعا می کنند درست شده از مواد طبیعی ، و EGA است که در واقع آلی توسط سازمان Ecocert ® ، تفاوت که از تعداد کمی از محصولات گواهی شده است. این بدان معناست که شما می توانید با اعتماد به نفس شما با بهره گیری از بالاترین کیفیت ، محیط زیست خالص ترین محصولات موجود -- پوست خود را سزاوار چیزی کمتر.

EGA واقعی کامل رژیم مراقبت از پوست به کار synergistically برای احیای دوباره جوان ظاهر پوست شما طراحی شده است. با گذشت زمان ، شما درخشندگی تازه و درخشش سالم توجه -- خود را منحصر به فرد زیبایی واقعی خود را آغاز خواهد شد به درخشش از طریق.

EGA سیستم درست نه مرحله عبارتند از :

  • ذوبکردنپایین -- پوست گیاه شناسی غبار روبی پاک کننده
  • شستشو و شاین -- سوپر ژل پاک کننده ظریف
  • عامهپسند اصطکاک -- آرام پوست تجدید اسکراب
  • نیت خالص -- پوست طبیعت ذات غبار روبی
  • پرفکت روز -- نور ، غیر چرب لوسیون مرطوب کننده
  • خواب زیبایی -- کارخانه غنی کرم شب
  • صورت کشیدن -- سفت کننده و مرطوب ماسک صورت
  • اکسیر جوانان -- با قدرت بالا زمان دفاع سرم
  • صاف اپراتور -- خط کاهش کنسانتره

آیا شما آماده برای معکوس کردن نشانه هایی از پیری؟ EGA شیرهای آب درست به انرژی از بهترین beautifiers طبیعت به شما ناب ترین مراقبت از پوست آلی در دسترس به ارمغان بیاورد.

Amega جهانی ، به یک رهبر در سلامتی و تندرستی فن آوری انقلابی نوآورانه و انقلابی خط مراقبت از پوست است که علم ، تکنولوژی و ماهیت به ظاهر پیری معکوس ازدواج ایجاد کرده است. کشف این خط جدید از محصولات مراقبت از پوست است که احترام به محیط زیست و مهار خود طبیعت میدارد خواص به تجدید ، ترمیم و زیبایی واقعی خود را آشکار.

این EGA واقعی است .


»
--» باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام