تبلیغات
آمگا گلوبال - فناوری فیوژن AMized ™ و EGA ™ واقعی
محصولات آمگا گلوبال
فناوری فیوژن AMized ™ و EGA ™ واقعی
نوشته شده توسط سارا امیدوار در ساعت 05:52 ب.ظ

انرژی زنده از طبیعت -- برای اولین بار به خالص ترین مراقبت از پوست آلی برداشت

تکنولوژی فیوژن AMized ™ (AFT ™) یک فن آوری اختصاصی توسعه یافته توسط Amega جهانی تحقیقات و توسعه است. تیم ما از دانشمندان ، پزشکان و فیزیکدانان به این فن آوری بیش از یک دوره 25 ساله با استفاده از اصول فیزیک کوانتوم و مکانیک کوانتومی است. 


چه مفهومی برای شما دارد؟ به عبارت ساده ، AFT کمک می کند تا بدن خود را با انرژی و پشتیبانی آن نیاز دارد به طور طبیعی تصحیح و دوباره جوان خود. بسیاری از چیزهایی مانند استرس و آلاینده های محیط زیست می تواند زمینه انرژی های زیستی بدن شما را منحرف کند.

 AFT منابع نیروی زندگی انرژی نقطه صفر برای کمک به تعادل جریان انرژی در سراسر بدن و به ارمغان می آورد همه عناصر (روانی ، احساسی ، فیزیکی و معنوی انرژی) را به هماهنگی است. هنگامی که بدن متعادل انرژی ، رفاه را بهبود می بخشد. که زمانی که زیبایی واقعی را می توانید از طریق بدرخشد.

به همین دلیل AFT ، EGA واقعی دستیابی به موفقیت های علمی و فن آوری در محصولات مراقبت از پوست است. AFT می آموزد پوست خود را به روی خود تکیه می کنند برای بهبود. از آنجا که کنترل AFT انرژی نقطه صفر ، تمام مواد تشکیل دهنده طبیعی در محصولات EGA واقعی به داخل پوست نفوذ به شیر انرژی نیروی زندگی در سطح سلولی. موضعی درمان تنها هدف سطح پوست ، EGA واقعی عمیق تر می رود... انرژی سلول های پوست ، بنابراین شما شروع به نگاه تابشی از درون است.

استفاده از AFT ™ مجموعه EGA ™ درست جدا از هر خط و سایر مواد آرایشی در بازار امروز است. حتی آنهایی که عنوان "آلی" -- -- می تواند ادعا EGA درست است همچنین آلی توسط Ecocert ® سازمان ، تفاوت که از محصولات بسیار کمی گواهی. این بدان معناست که شما میتوانید مطمئن باشید شما با بهره گیری از بالاترین کیفیت محیط زیست خالص ترین محصولات موجود -- پوست خود را سزاوار چیزی کمتر.


وقتی که به پوست به کار روند ، محصولات واقعی EGA می توان به راحتی به پوست جذب می شود. پس از جذب ، مواد تشکیل دهنده طبیعی کار می کنند synergistically برای مهار انرژی نیروی زندگی در سلول تشویق دوباره جوان سازی سلول است. این اختلاف مشخصی از لوازم آرایشی های تجاری است که تنها هدف قرار دادن سطح پوست و حاوی ترکیبات مصنوعی یا شیمیایی مبتنی بر است که می تواند به شما و محیط زیست مضر است.

Amega جهانی ، به یک رهبر در فناوری های انقلابی بهداشت و سلامتی به وجود آورده است نوآورانه و انقلابی خط مراقبت از پوست است که علم ، تکنولوژی و طبیعت برای معکوس کردن ظهور پیری ازدواج است. کشف این خط جدیدی از محصولات مراقبت از پوست است که احترام به محیط زیست و کنترل خود طبیعت میدارد خواص به تجدید ، ترمیم و زیبایی واقعی خود را آشکار.

این EGA واقعی است .»
--» باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام