تبلیغات
آمگا گلوبال - درباره کرم های EGA ™ واقعی
محصولات آمگا گلوبال
درباره کرم های EGA ™ واقعی
نوشته شده توسط سارا امیدوار در ساعت 06:24 ب.ظ
EGA ™ واقعی پرسش و پاسخ

EGA ™ واقعی چیست؟

چه چیزی EGA مختلف حقیقی از سایر محصولات موجود در بازار است ؟

چه AMized فناوری فیوژن (AFT)؟

چه نقش AFT در EGA واقعی چیست؟

گواهی Ecocert ® چیست ؟

چه چیزی درست Ecocert گواهی EGA Amega است ؟

سایر موارد مورد نیاز برای تبدیل شدن به Ecocert چه هستند؟


چه مواد تشکیل دهنده در واقعی EGA ممنوع شده است؟


EGA واقعی از کجا تولید شده؟


عمر مفید محصولات EGA واقعی چیست؟


می تواند مردان استفاده از محصولات EGA درست است ؟


آیا EGA واقعی بر روی پوست حساس استفاده می شود؟


آیا پوست من نیاز به زمان برای تنظیم هنگام استفاده از EGA درست است؟


چرا آلی مواد آرایشی برای پوست خوب است ؟


چرا انتخاب لوازم آرایشی آلی مانند آنهایی که گواهی Ecocert گواهی؟


آیا من می توانم از EGA واقعی با آکنه کمک؟


چرا مهم است به استفاده از یک پاک کننده؟


چرا تونر نیاز دارم؟


چه زمانی باید از یک مرطوب کننده استفاده کنم؟


مزایای از لایه برداری چه هستند؟


هر چند وقت یکبار باید استفاده کنم زندگی چهره (ماسک صورت)؟


چرا صورت کشیدن در نظر گرفته نمی Ecocert گواهی؟


چه می شود اگر من در حال حاضر با استفاده از محصولات مراقبت از پوست خاص تجویز شده بوسیله یک متخصص بهداشت و درمان؟

EGA ™ واقعی چیست؟

EGA ™ واقعی کامل ، انقلابی خط جدیدی از محصولات مراقبت از پوست ایجاد شده توسط Amega جهانی است. EGA سن معکوس -- محصولات با یکدیگر همکاری می کنند برای معکوس کردن علائم قابل مشاهده پیری و زیبایی واقعی خود را آشکار. EGA واقعی ترکیبی از فناوری های فیوژن AMized اختصاصی Amega جهانی ™ (AFT ™) با مواد طبیعی و آلی به پوست درخشندگی سالم و حفاظت طبیعی آن را سزاوار است.

چه چیزی EGA مختلف حقیقی از سایر محصولات موجود در بازار است؟

در Amega جهانی ما اعتقاد داریم که به سادگی به دنبال خوب کافی نیست. احساس خوب و radiantly سالم است چه زیبایی واقعی همه چیز در مورد. به همین دلیل است که محصولات ما استفاده کنید نه تنها طبیعی و ترکیبات آلی ، مواد شیمیایی خشن نیست. EGA واقعی تساوی الهام آن از طبیعت است. علاوه بر اینکه 100 ٪ طبیعی و ارگانیک گواهی شده Ecocert ® ، چه مجموعه EGA جدا درست از هر خط مراقبت از پوست دیگر آن است که با تکنولوژی فیوژن AMized اختصاصی Amega انرژی هیچ خط مراقبت از پوست در جهان تا به این تکنولوژی !

چه AMized فناوری فیوژن (AFT)؟

AFT یک تکنولوژی اختصاصی توسعه یافته توسط Amega جهانی تحقیقات و توسعه است. تیم ما از دانشمندان ، پزشکان و فیزیکدانان به این فن آوری بیش از یک دوره 25 ساله با استفاده از اصول فیزیک کوانتوم و مکانیک کوانتومی است. چه مفهومی برای شما دارد؟ به عبارت ساده ، AFT کمک می کند تا بدن خود را با انرژی و پشتیبانی آن نیاز دارد به طور طبیعی تصحیح و دوباره جوان خود. بسیاری از چیزهایی مانند استرس و آلاینده های محیط زیست می تواند زمینه انرژی های زیستی بدن شما را منحرف کند. AFT منابع نیروی زندگی انرژی نقطه صفر برای کمک به تعادل جریان انرژی در سراسر بدن و به ارمغان می آورد همه عناصر (روانی ، احساسی ، فیزیکی و معنوی انرژی) را به هماهنگی است. هنگامی که بدن متعادل انرژی ، رفاه را بهبود می بخشد. که زمانی که زیبایی واقعی را می توانید از طریق بدرخشد.

چه نقش AFT در EGA واقعی چیست؟

به همین دلیل AFT ، EGA واقعی دستیابی به موفقیت های علمی و فن آوری در محصولات مراقبت از پوست است. AFT می آموزد پوست خود را به روی خود تکیه می کنند برای بهبود. از آنجا که کنترل AFT انرژی نقطه صفر ، تمام مواد تشکیل دهنده طبیعی در محصولات EGA واقعی به داخل پوست نفوذ به شیر انرژی نیروی زندگی در سطح سلولی. موضعی درمان تنها هدف سطح پوست ، EGA واقعی عمیق تر می رود... انرژی سلول های پوست ، بنابراین شما شروع به نگاه تابشی از درون است.

گواهی Ecocert ® چیست ؟

Ecocert کنترل و آژانس صدور گواهینامه که فعالیت ها توسط مقامات دولتی و قوانین حاکم است. در سال 1991 در فرانسه تاسیس شد ، Ecocert سازمان اولین گواهینامه به منظور توسعه استانداردهای برای لوازم آرایشی طبیعی و ارگانیک است. Amega جهانی مفتخر است که محصولات واقعی EGA آن گواهی Ecocert است.

چه چیزی درست Ecocert گواهی EGA Amega است؟

EGA واقعی Ecocert گواهی به عنوان یک این بدان معنی است که "لوازم آرایشی و بهداشتی طبیعی و ارگانیک است."

 • 10 ٪ از مواد تشکیل دهنده های وزن باید از کشاورزی ارگانیک آمده است.
 • 95 درصد از مواد تشکیل دهنده گیاهی ارگانیک گواهی شده است.
 • 95 ٪ از مواد تشکیل دهنده باید از منشا طبیعی آمده است.

سایر موارد مورد نیاز برای تبدیل شدن به Ecocert چه هستند؟

برای گواهی Ecocert ، محصولات یک شرکت را نیز باید شرایط زیر باشند :

 • تمام مواد استفاده شده باید از منابع تجدید شونده آمده است.
 • فرآیند تولید باید سازگار با محیط زیست است.
 • بسته بندی مواد زیست تخریب پذیر یا از طبیعت بازیافت شده ساخته شده است.
 • ساخت و ذخیره سازی باید باز باشد در هر زمان به بازرسی.

چه مواد تشکیل دهنده در واقعی EGA ممنوع شده است؟

EGA محصولات واقعی هیچ یک از مواد زیر است : نفت ، مواد مشتق شده و یا روغن های معدنی ، مواد پاک کننده مصنوعی ، عطر مصنوعی ، رنگ های مصنوعی یا رنگ. پارابنها ، پلی اتیلن گلیکول و یا اصلاح شده ژنتیکی موجودات زنده (GMOs).

علاوه بر این ، محصولات واقعی EGA حیوانی مشتق از مواد تشکیل دهنده را نداشته باشند ، مگر اینکه به طور طبیعی آنها را (به عنوان مثال شیر ، عسل ، و غیره) تولید. EGA محصولات واقعی هستند بر روی حیوانات آزمایش نشده است.

EGA واقعی از کجا تولید شده؟

EGA واقعی در Ecocert گواهی آزمایشگاهی در سوئیس تولید شده باشد.

عمر مفید محصولات EGA واقعی چیست؟

در صورت باز نشده ، آنها در عرض 24 ماه از تاریخ تولید منقضی ؛ در صورت باز شود ، عمر مفید 12 ماه است.

می تواند مردان استفاده از محصولات EGA درست است؟

کاملا! EGA محصولات واقعی هستند سن یا جنسیت خاصی نیست. هر کس می خواهد مزایای این محصولات... احساس زن و مرد!

آیا EGA واقعی بر روی پوست حساس استفاده می شود؟

بله ، در اکثر موارد. EGA واقعی برای اکثر انواع پوست ، از جمله پوست های حساس مناسب است. با این حال ، اگر شما با استفاده از تجویز راه حل های موضعی مثل رتین ، آن خواهد بود عاقل به مشورت با پزشکی حرفه ای خود را قبل از استفاده از واقعی EGA.

آیا پوست من نیاز به زمان برای تنظیم هنگام استفاده از EGA درست است؟

توصیه می شود اجازه می دهد تا به دو تا چهار هفته برای پوست شما تعادل خود را خود به هنگام استفاده از EGA واقعی برای اولین بار. این مهم است به یاد داشته باشید به ویژه اگر مصنوعی و محصولات شیمیایی مبتنی بر شده اند برای مدت طولانی استفاده می شود.

چرا آلی مواد آرایشی برای پوست خوب است؟

پوست انسان جذب تا 60 ٪ از محصولات کاربردی و رسوبات آنها را به سیستم گردش خون است. بیشترین تجاری مواد آرایشی حاوی ترکیبات مصنوعی یا مبتنی بر نفت است که شناخته شده سرطان زا و یا تحریک کننده به پوست است. این ترکیبات دارای پتانسیل اثرات طولانی مدت منفی است.

لوازم آرایشی طبیعی و ارگانیک ، با این حال ، می تواند به پوست سالم کمک ، و در نتیجه ، یک بدن سالم. هنگامی که به پوست جذب می شود ، EGA درست کار می کند به طور طبیعی به منظور کاهش اثرات منفی بسیاری از لوازم آرایشی تجاری و به بهبود فرد رفاه و ظاهر بیرون کمک می کند. این است که چگونه زیبایی واقعی خود را آشکار می شود.

چرا انتخاب لوازم آرایشی آلی مانند آنهایی که گواهی Ecocert گواهی؟

 • تهیه شده از مواد طبیعی است.
 • آرام بر روی پوست.
 • مواد اولیه و فرآیندهای تولید پایبند به استانداردهای کیفیت سخت.
 • محصول نهایی باید یک آزمون گواهینامه را منتقل می کند.
 • عاری از مواد نگهدارنده مضر ، و همچنین به عنوان مواد تشکیل دهنده نفت و مصنوعی مبتنی بر.
 • محیط زیست.
 • بر روی حیوانات آزمایش نشده است.

آیا من می توانم از EGA واقعی با آکنه کمک؟

EGA محصولات واقعی هستند به کار به طور طبیعی به بهبود پوست فرموله شده است. پیشرفته اختصاصی Amega جهانی AFT ™ فناوری ، مواد طبیعی به پوست کمک رسیدن به یک دولت متعادل. اگر در حال حاضر با استفاده از راه حل های آکنه تجویز می شوند ، همیشه پزشکی حرفه ای خود را قبل از استفاده از واقعی EGA مشورت.

چرا مهم است به استفاده از یک پاک کننده؟

سلولهای مرده پوست بر روی پوست که منجر به آن برای تبدیل شدن به مبهم ، پوسته پوسته و مستعد ابتلا به منافذ مسدود شده اگر نه پاک به درستی باقی مانده است. پاکسازی پوست آماده برای محصولات درمان است.

چرا تونر نیاز دارم؟

تونر حذف ناخالصی ها و صابون های باقی مانده از پوست است. همچنین پزشکی رنگ ، توازن فعالیت درسایت سباسه ، افزایش قابلیت ارتجاعی و یک لایه اضافی از مواد مغذی و رطوبت را فراهم می کند.

چه زمانی باید از یک مرطوب کننده استفاده کنم؟

مرطوب کننده را باید بعد از تمیز کردن و پررنگ استفاده شود. این کمک خواهد کرد که به rehydrate و تغذیه پوست. EGA واقعی دارای دو جوهرها : روز کامل ، نور ، غیر چرب لوسیون مرطوب کننده و خواب زیبایی ، یک گیاه کرم شب غنی شده است.

مزایای از لایه برداری چه هستند؟

لایه برداری کمک می کند تا حذف سلولهای مرده پوست که بر روی سطح پوست جمع آوری. پوست ما را تجربه می روند ریختن خود را به نام "خواهند داشت ، هر چند این است که همیشه کارآمد و فرایند را کند می کند با افزایش سن است. به پوسته پوسته شدن حداقل دو بار در هفته توصیه می شود.

هر چند وقت یکبار باید استفاده کنم زندگی چهره (ماسک صورت)؟

توصیه می شود که کشیدن صورت 1 یا 2 بار در هفته استفاده شود. مواد تشکیل دهنده منحصر به فرد آن و ارگانیک کشت پنبه کمک به کاهش خطوط ریز و چین و چروک و ترک پوست احساس uplifted و تنگ.

چرا صورت کشیدن در نظر گرفته نمی Ecocert گواهی؟

کشیدن صورت است که تنها محصول EGA واقعی گواهی Ecocert نیست ، زیرا ماسک پنبه و سرم استفاده می شود در Ecocert گواهی آزمایشگاهی تولید می باشد. همچنین کمتر از حداقل 10 ٪ از کل مواد تشکیل دهنده از کشاورزی ارگانیک. به این دلایل ، لیفت صورت استاندارد Ecocert باشند نیست ، حتی اگر آن را از مواد تشکیل دهنده 100 ٪ طبیعی ساخته شده است.

چه می شود اگر من در حال حاضر با استفاده از محصولات مراقبت از پوست خاص تجویز شده بوسیله یک متخصص بهداشت و درمان؟

اگرچه EGA محصولات واقعی هستند Ecocert گواهی لوازم آرایشی طبیعی و ارگانیک ، آن است که همیشه توصیه می شود که با مراقبت بهداشتی خود را حرفه ای قبل از استفاده از آنها و یا ترکیب آنها را با سایر محصولات تجویز مشورت.

»
--» باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام