تبلیغات
آمگا گلوبال - سلامتی پوست
محصولات آمگا گلوبال
سلامتی پوست
نوشته شده توسط سارا امیدوار در ساعت 06:43 ب.ظ
انرژی زنده از طبیعت -- برای اولین بار به خالص ترین مراقبت از پوست آلی برداشت

همه می دانند پوست بزرگترین اندام بدن شما است.
این که آیا شما یک مرد یا زن ، پیر و جوان ، محصولات مراقبت از پوست خوب ظاهر خود و سلامت کلی شما تاثیر می گذارد. به گفته کلینیک مایو ، اتخاذ شیوه زندگی سالم و تمرین مراقبت از پوست خوب می تواند نگه داشتن شما به دنبال به عنوان سن مناسب.شیوه زندگی و محصولات مراقبت از پوست است.


صرف نظر از نوع پوست ، بیان "شما آنچه که می خورید" قطعا به ظاهر پوست شما است.
یک رژیم غذایی که شامل مقدار زیادی میوه و سبزیجات و مقدار متعادلی از چربیها و کربوهیدراتهایی که درخشش جوان می تواند کمک به حفظ. نوشیدن مقدار زیادی آب ، حفظ وزن خود را ، اجتناب از قرار گرفتن در معرض آفتاب بیش از حد ، و ورزش منظم نیز تاثیر مثبتی بر رنگ خود را. هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم ، این همه رهنمودهایی برای یک زندگی سالم ، سالم بودن و به دنبال بزرگ دست در دست.

ایجاد تغییرات خارج شوید.

اگر شما را دوست ندارند آنچه شما را در آینه می بینید ، شما به احتمال زیاد محصولات محصولات مراقبت از پوست های مختلف در تلاش برای تغییر بافت ، لحن و ظاهر پوست شما تلاش کردند.
اما آیا تا کنون گرفته شده یک نگاهی به لیست مواد تشکیل دهنده بسیاری از محصولات محبوب؟ مواد شیمیایی خشن با مشکل به تلفظ نام تنها نمی تواند مضر باشد را به کاربر ، بلکه به محیط زیست ما.

زیبایی واقعی طبیعی و ارگانیک است .

EGA ™ واقعی محصولات منحصر به فرد فرموله شده با استفاده از مواد تشکیل دهنده که تعادل و برابر بیماری های پوستی ، و همچنین معکوس علائم قابل مشاهده پیری (EGA است سن معکوس!) مواد طبیعی و آلی موجود در واقعی EGA در میان اکثر پس از سراسر جهان به دنبال .
اسانس این گیاه و گل از مواد تشکیل دهنده بر اساس استخراج و مقطر برای ایجاد محصولات خط کاملا طبیعی است که می تواند کمک به بروز علائم سالخوردگی را معکوس کنید و زیبایی های واقعی را فاش شده است.

EGA واقعی بر روی هر نوع پوستی موثر است : عادی ، روغنی ، خشک ، ترکیب و حساس.* سینرژیک خط از محصولات فرموله شده است تا دوباره جوان ظاهر پوست شما است. انرژی اختصاصی Amega جهانی تکنولوژی فیوژن AMized ™ (AFT ™) ، مواد تشکیل دهنده طبیعی با هم کار کنند توسط خود طبیعت بهره برداری از خواص میدارد به تجدید ، ترمیم و زیبایی واقعی خود را آشکار

آیا شما آماده برای معکوس کردن نشانه هایی از پیری؟ EGA شیرهای آب درست به انرژی از بهترین beautifiers طبیعت به شما ناب ترین مراقبت از پوست آلی در دسترس به ارمغان بیاورد. با گذشت زمان ، شما درخشندگی تازه و درخشش سالم توجه -- خود را منحصر به فرد زیبایی واقعی خود را آغاز خواهد شد درخشش از طریق. این EGA واقعی است.

* اگر با استفاده از راه حل های تجویز موضعی یا سایر داروها یا درمان ، عاقلانه آن است تا با مراقبت های بهداشتی خود را حرفه ای قبل از با استفاده از درست EGA مشورت.


»
--» باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام