تبلیغات
آمگا گلوبال - آرایشی درمانی ( EGA TRUE )
محصولات آمگا گلوبال
آرایشی درمانی ( EGA TRUE )
نوشته شده توسط سارا امیدوار در ساعت 01:06 ب.ظ
EGA ™ واقعی زیبایی ضروری (7 تکه)
کد مورد : AERSD1009

EGA ™ واقعی دستیابی به موفقیت در سلامتی شخصی و مراقبت از پوست است. این مجموعه شامل 7 محصول که با اختصاصی Amega جهانی ™ فیوژن فناوری AMized تنها انرژی است ، اما همچنین Ecocert ® ارگانیک گواهی شده است. EGA سن معکوس است -- این خط تولید محصول نوآورانه آن را شامل تمام جنبه های زیبایی -- بدن ، ذهن و روح و روان -- زیبایی واقعی خود را آشکار .

زیبایی واقعی EGA پایه مجموعه ای شامل : ذوبکردنپایین ، شستشو و بدرخشد ، اصطکاک پالپ ، نیت خالص ، روز پرفکت ، خواب زیبایی ، و کشیدن صورت

انتشار زیبایی واقعی را.
EGA واقعی مجموعه ای طبیعی و آلی از محصولات است که فراتر از مراقبت از پوست پایه است. EGA واقعی AFT با بهره گیری از برای کمک به تقویت حفاظت طبیعی پوست شما در مقابل استرس از محیط زیست است. هیچ شرکت دیگری در جهان دارای این تکنولوژی اختصاصی!

EGA درست فرموله شده با استفاده از تنها طبیعی و ترکیبات آلی است که ثابت شده به نفع پوست است. این بدان معناست که شما میتوانید مطمئن باشید شما با بهره گیری از بالاترین کیفیت محیط زیست خالص ترین محصولات موجود -- پوست خود را سزاوار چیزی کمتر.

درست EGA کامل رژیم مراقبت از پوست به کار synergistically برای احیای دوباره جوان ظاهر پوست شما طراحی شده است. با گذشت زمان ، شما درخشندگی تازه و درخشش سالم توجه -- خود را منحصر به فرد زیبایی واقعی خود را آغاز خواهد شد درخشش از طریق.

7 - قطعه EGA زیبایی پایه درست تنظیم شده شامل موارد زیر است :

  • ذوبکردنپایین -- پوست گیاه شناسی غبار روبی پاک کننده
  • شستشو و شاین -- سوپر ژل پاک کننده ظریف
  • عامهپسند اصطکاک -- آرام پوست تجدید اسکراب
  • نیت خالص -- پوست طبیعت ذات غبار روبی
  • پرفکت روز -- نور ، غیر چرب لوسیون مرطوب کننده
  • خواب زیبایی -- کارخانه غنی کرم شب
  • صورت کشیدن -- سفت کننده و مرطوب ماسک صورت

»
--» باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام