تبلیغات
آمگا گلوبال - کرم اگا آمگا گلوبال
محصولات آمگا گلوبال
کرم اگا آمگا گلوبال
نوشته شده توسط سارا امیدوار در ساعت 01:10 ب.ظ


EGA ™ زیبایی واقعی ابدی (2 قطعه)
کد مورد : AERSD1008

EGA ™ واقعی دستیابی به موفقیت در سلامتی شخصی و مراقبت از پوست است. این مجموعه شامل 2 محصول که با اختصاصی Amega جهانی تکنولوژی فیوژن AMized ™ (AFT ™) بلکه Ecocert ® ارگانیک گواهی شده نه تنها انرژی است. EGA سن معکوس است -- این خط تولید محصول نوآورانه آن را شامل تمام جنبه های زیبایی -- بدن ، ذهن و روح و روان -- زیبایی واقعی خود را آشکار .

EGA True را ابدی شامل : اکسیر جوانان و اپراتور صاف.

انتشار زیبایی واقعی را.
EGA واقعی مجموعه ای طبیعی و آلی از محصولات است که فراتر از مراقبت از پوست پایه است. EGA واقعی AFT با بهره گیری از برای کمک به تقویت حفاظت طبیعی پوست شما در مقابل استرس از محیط زیست است. هیچ شرکت دیگری در جهان دارای این تکنولوژی اختصاصی!

EGA درست فرموله شده با استفاده از تنها طبیعی و ترکیبات آلی است که ثابت شده به نفع پوست است. این بدان معناست که شما میتوانید مطمئن باشید شما با بهره گیری از بالاترین کیفیت محیط زیست خالص ترین محصولات موجود -- پوست خود را سزاوار چیزی کمتر.

درست EGA کامل رژیم مراقبت از پوست به کار synergistically برای احیای دوباره جوان ظاهر پوست شما طراحی شده است. با گذشت زمان ، شما درخشندگی تازه و درخشش سالم توجه -- خود را منحصر به فرد زیبایی واقعی خود را آغاز خواهد شد درخشش از طریق.

2 - قطعه EGA True را ابدی شامل موارد زیر است :

  • اکسیر جوانان -- با قدرت بالا زمان دفاع سرم
  • صاف اپراتور -- خط کاهش کنسانتره

»
--» باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام