تبلیغات
آمگا گلوبال - داستان Amega
محصولات آمگا گلوبال
داستان Amega
نوشته شده توسط سارا امیدوار در ساعت 09:27 ب.ظ
صفحه داستان ما داستان Amega جهانی در بعد از ظهر یکشنبه آغاز شد به عنوان گروه کوچکی از مردم را دارا بودند در یک جلسه ساده چای.

این گروه شامل سرمایه گذاران است که تا به حال منافع در صدها نفر از SMEs و بازارهای پول ، تولید کنندگان طلا و جواهر الماس و محصولات سلامتی ، و مردم به توسعه دهندگان است که عشق و شور و کسب و کار در هدف کمک به دیگران برای رسیدن به بالاترین پتانسیل.

از آنجا که به صحبت کردن و به اشتراک گذاری منافع و احساسات خود را ادامه داد ، آن را به آرامی بر روی آنها dawned که علی رغم اینکه بسیار موفق و دانش در زمینه های مربوطه خود ، خیلی بیشتر بود که آنها می توانند به جامعه و جهان به طور کلی ارائه دهد وجود دارد. این گروه متوجه شد که ترکیب شده ، آنها می توانند چیزی را با پتانسیل دستیابی به برای کمک به میلیون ها نفر از مردم از طریق بهبود کیفیت زندگی و جهان مکانی بهتر برای زندگی شوید.
مردم در سراسر جهان ، دو هدف اصلی دارند : برای رسیدن به سلامت بهتر و رسیدن به ثروت بیشتر است. با این حال ، تکامل شیوه زندگی پیچیده تر و بدتر شدن محیط زیست ما فقط جمعیت بیشتر در معرض بیماری در حالی که دستیابی به مراتب کمتر از پتانسیل واقعی خود را ساخته است.

با این بینش ، AMEGA جهانی متولد شد. پیش بینی تولید توسط گروه برای کمک به مردم در سراسر جهان تحقق بخشیدن به آرزوهای خود و تجاوز به اهداف خود ، AMEGA جهانی را ترویج سلامتی کل و مراقبت از خود مفهوم تکامل از طریق آن محصولات سلامتی انرژی و خدمات پیشرفته است.

AMEGA GLOBAL بر فراهم کردن مردم با دید و شور با فرصت برای لذت بردن از سلامت خوبی از طریق سلامتی در حالی که دستیابی به ثروت عظیم را از طریق بازاریابی شبکه ای می باشد.

این مفهوم می سازد برای مشتری مبتنی بر ساختار ارجاع بازاریابی است که کمک می کند تا افراد به طور کامل پشتیبانی خود سیستم کسب و کار سازمانی به نام CyberOffice است. از طریق این ، آنها می توانند کمک به دیگران برای به دست آوردن منافع مشابه ، ایجاد هر دو بهتر سلامت و ثروت برای خود و دیگری که آنها را دنبال.

Amega LLC جهانی با این دیدگاه قوی ، این ماموریت واقعی تشکیل شده بود : به منظور ترویج فرهنگ حمایتی است که ایجاد خواهد شد و کمک به موفقیت کلی بشریت است.

Amega LLC جهانی است نه فقط یک شرکت جهانی و یک میراث جهانی است. جهان را به مکانی بهتر برای همه ، و برای کودکان فردا : خانواده جهانی ، که در آن هر کس تا به هدف همان است.
»
--» باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام