تبلیغات
آمگا گلوبال - پیام مدیر عامل آمگا گلوبال
محصولات آمگا گلوبال
پیام مدیر عامل آمگا گلوبال
نوشته شده توسط سارا امیدوار در ساعت 09:46 ب.ظ
مدیر عامل شرکت ، کلوپ اینجا در Amega جهانی ، ما معتقدیم که کلید رسیدن به با کیفیت بالا از زندگی است با دستیابی به سلامتی کل و تبدیل شدن به بخشی از مفهوم مراقبت از خود تکامل. در نتیجه ، ما باید ترکیب سه تا از بزرگترین روند دهه گذشته -- تجارت الکترونیک ، بازاریابی شبکه ای ، و سلامتی -- برای ایجاد یک فرصت جهانی برای هر کسی برای رسیدن به آزادی مالی ، کسب و کار سلامتی به خود ، و زندگی می کنند شیوه زندگی از رویاهای خود را .

ماموریت ما این است که از طریق همکاران ارزش کسب و کار ، که از نظر ما شرکای ما در کمک به ترویج اصول که ما برای ایستادگی به دست آورد. از طریق فیوژن AMized اختصاصی ما فن آوری ™ و بدون درز طرح جبران جهانی ، هر یک از همکاران کسب و کار ما نه تنها تلاش موفق باشد و با کیفیت بالا از زندگی ، بلکه به نظر می رسد به کمک به دیگران انجام همان.
حمایت از همکاران تجاری ما بسیار حرفه ای Amega تیم مدیریت جهانی است که بیش از 150 سال تجربه در صنایع مختلف می باشد. این تیم به طور کامل به ارائه همکاران ما با معنی برای لذت بردن از سلامتی خوب است ، دستیابی به رویاهای خود دست یابند ، و دست یابی به اهداف مالی خود متعهد است. امروز ، ما که شبکه ما به بیش از 140 کشور گسترش یافته ، با همکاران کسب و کار بیش از 660.000 و 1،6 میلیون مشتری در سراسر جهان است.

در حال حاضر 17 دفتر در کشورهای سراسر جهان ، و همچنین حمایت های بین المللی و مراکز تلفنی که با هدف به ما کمک کند تا بهتر به همکاران کسب و کار ما پاسخ. به علاوه ، هر و هر یکی از همکاران تجاری ما خود را منحصر به فرد پلت فرم کسب و کار آنلاین خود -- CyberOffice. این دفتر شخصی الکترونیکی اجازه می دهد تا همکاران ما برای دسترسی به کسب و کار خود و مدیریت معاملات خود را در هر زمان و از هر نقطه در جهان است.

با قدرت بخشیدن به افراد مبتلا به چهار ستون از سلامتی -- سلامتی فیزیکی ، سلامتی شخصی ، سلامتی مالی ، و سلامتی محیط زیست -- ما در تلاش برای ایجاد یک محیط زیست که در آن محور و متعهد افراد نه تنها می تواند زندگی با کیفیت بالا از زندگی از طریق بهبود سلامت خود و ثروت خود را بلکه دیگران نیز برای انجام همان را قادر می سازد.

زنده زندگی انرژی!

آقای آرون Kemer
گروه مدیر عامل شرکت ، Amega جهانی
»
--» باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام