تبلیغات
آمگا گلوبال - سلامتی پر انرژی
محصولات آمگا گلوبال
سلامتی پر انرژی
نوشته شده توسط سارا امیدوار در ساعت 10:19 ب.ظ
energetic_wellness بدن انسان از میلیونها میلیون سلول ساخته شده است. در روز به روز از زندگی ، دیگران ما را به عنوان یک بدن واحد. با این حال ، بدن ما هستند تا از اندام ، که اندام ها ، که به نوبه خود از بافت ساخته شده ساخته شده ساخته شده است. شکستن بافت و شما سلولها ، سپس مولکول ، سپس اتم ، و سپس در نهایت الکترون ها ، پروتون ها و نوترون ها.

از این رو ، ما می توانید ببینید که هر جنبه ای از زندگی ما است تا از انرژی ساخته شده است. افکار ما ، احساسات ، حواس ، و خواسته تمام انرژی است. حتی غذایی که می خوریم ، که ساخته شده از مواد مغذی مانند پروتئین ، انرژی است.

منابع بدن ما تمام انرژی خود را از غذا و محیط زیست را از طریق انرژی های زیستی زمینه های ما ، که پل پر انرژی کوانتومی ما به فیزیکی کوانتومی ما. با این حال ، زمینه انرژی های زیستی به طور مداوم با آلودگی محیط زیست ، رادیکال های آزاد ، فقدان انرژی در سلول ، و استرس داخلی تحریف شده است. این تحریفات را مختل سیستم اطلاعات را به بدن فیزیکی ما ، که منجر به اختلالات فیزیکی است.

از طریق رزونانس نقطه صفر ، زمینه انرژی های زیستی ما قادر است به منبع انرژی به سلول های آن ، به حداقل رساندن اعوجاج و بازگرداندن سیستم اطلاعاتی است که بدن ما است. این افزایش دوباره جوان سازی سلولی ، در نتیجه بدن به حالت از عادی به ارمغان بیاورد.
»
--» باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام