تبلیغات
آمگا گلوبال - درمان مغناطیسی
محصولات آمگا گلوبال
درمان مغناطیسی
نوشته شده توسط سارا امیدوار در ساعت 10:39 ب.ظ

درمان مغناطیسی چیست؟

درمان مغناطیسی می تواند یک راه موثر برای به دست آوردن آرامش در دردهای مفاصل ،التهاب ها و سفت شدن عضلات باشد.

از این روش می توان به صورت مستقل یا همراه با درمان حاضر استفاده شود .

درمان مغناطیسی روشی مطمئن و بی ضرر در استفاده از میدانهای مغناطیسی برای بدن در جهت کسب اهداف درمانی می باشد.

امروزه مواد قویتر و کوچکتر منجربه استفاده محصولات درمانی مغناطیسی مدرن شده که درحال حاظر بیش از120 میلیون نفر در سراسر دنیا از این محصولات استفاده می کنند.


تاریخچة طب مغناطیس: 200 سال قبل از میلاد مسیح یک فیزیکدان یونانی در می یابد استفاده از آهن ربا در کاهش دردهای موضعی تاثیر مثبتی دارد و در پیرو آن اشاره شده که ابن سینا نیز در دردهای مفصلی از درمان مغناطیسی استفاده می کرده است .


طب مغناطیس چه می گوید ؟

ما در یک مغناطیس بزرگ بنام کره زمین زندگی می کنیم که بطور ناخواسته و با پیشرفتهای علمی و زندگی مدرن و تکنولوژیهای جدید ، این نیروی مغناطیسی طبیعی زمین دچار بی نظمی و اختلال گشته است .


با اختراعاتی مثل ماشین ، قطار ، هواپیما و ساختمانها و برج هایی با اسکلت های فلزی و ... مانند یک سپر در برابر مغناطیس طبیعی زمین عمل می کند .

 

نحوه عملکرد درمان مغناطیسی به چه صورت است؟

میدان مغناطیسی دیواره های مویرگهاو همچنین ماهیچه های بدن وبافتهای مربوط به آن را به حالت آرامش در آورده و باعث افزایش جریان خون می شود. اکسیژن و مواد غذایی بیشتر به منطقه آسیب دیده رسیده و باعث از بین رفتن مواد الکتروشمیایی مضرو موادشیمیایی درد آور و خود درد می شود.

میدان مغناطیسی با بازگشت بالانس الکترومغناطیس به حالت متعادل اولیه به بهبود منطقه آسیب دیده کمک می کند.


تمامی موجودات از یک سیستم میدان مغناطیسی درونی استفاده می کنند. الکتریسیته درونی و میدانهای مغناطیسی که سیگنالها را در کل بدن برای کنترل اعصاب و ماهیچه ها می فرستند توسط مغز صادر می گردند که امروزه میزان و شدت این میدانها توسط دستگاههای پیشرفته قابل اندازه گیری می باشد.

 

استفاده از درمان مغناطیسی در حقیقت باعث کمتر شدن میزان بار مثبت یونها در بدن شده و سرعت گردش خون در بدن را بهبود می بخشد.

 

تاثیر درمان مغناطیسی بستگی دارد به استفاده از محصولات اصلی مغناطیسی،مدت زمان استفاده از محصولات و نوع و شدت مشکل(بیماری).اطلاعات تصویری

منبع : ePishro.com


»
--» باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام