تبلیغات
آمگا گلوبال - عملکرد آمگا گلوبال
محصولات آمگا گلوبال
عملکرد آمگا گلوبال
نوشته شده توسط سارا امیدوار در ساعت 04:56 ب.ظ
Amega Foundation

amega - بنیاد بنیاد Amega فراهم می کند کمک های ضروری مالی به پروژه های مختلف در سراسر جهان است. این پروژه ها با مراقبت های واقعی انتخاب شده برای پیدا کردن مفید ترین استفاده از وجوه خیریه و همچنین برای اطمینان از همکاری با سازمان های مشروع با یک پیشینه ثابت است.

ما حمایت از پروژه های که در اثر فوری و مستقیم در آسیب پذیر ترین جمعیت های جهان نتیجه. پروژه ها شامل و نه محدود به :

  • کمک به محل امداد رسانی بلایای طبیعی مانند طوفان و یا نشت نفت.
  • ارائه تجربیات معنی دار برای بچه هایی که بیمار یا محروم.
  • اهدای و ارائه کمک های غذایی مستقیم ، بذر و ابزار کشاورزی به خشکسالی مناطق رنج میبرند.
  • دادن دارو صرفه جویی در زندگی و مراقبت های بهداشتی ترین قطع جوامع جهان است.
فروش بیشتر آن است که کشور تولید ، Amega بیشتری می دهد به فرصت های خیریه آن کشور است.

دادن بازگشت

Amega جهانی تلاش می کند تا یک شهروند نمونه شرکت های بزرگ و مسئولیت حمایت از جوامع ما در خدمت را به رسمیت می شناسد. ما اعتقاد داریم که تمام بشریت است ، فرصت حق برای رسیدن به امنیت پایدار و شادی ، برای شروع و رشد کسب و کار خود را ، و برای لذت بردن از زندگی سالم ، حیاتی تر برای خود و نسل های آینده خود است.

زندگی در مورد دادن پشت ، به اشتراک گذاری ، کمک و مراقبت است. ما با عضویت در این سایت تشویق تمام Amega همکاران تجاری برای تبدیل شدن به طور فعال در جوامع خود درگیر می شود ، برای کمک به کسانی که کمتر خوش شانس است ، و مسئولیت فراتر از خانه و جوامع خود را به گسترش است.

Amega توانمند همکاران خود را برای به اشتراک گذاشتن موفقیت خود را در بتن ، راه زندگی در حال تغییر است. Amega جهانی 1،00 دلار به بنیاد Amega برای هر محصول را با قیمت عمده فروشی 100 دلار یا بیشتر اهدا.

درباره بنیاد

بنیاد Amega ضروری کمک مالی به پروژه های در سراسر جهان را فراهم می کند. پروژه ها با توجه دقیق به پاسخگویی انتخاب ، اطمینان از وجوه تنها با یک پیشینه ثابت از نتایج که مورد حمایت راندمان و accountabilities که حداکثر رساندن هر دلاری که صرف به این سازمان داده است.

هدف ما حمایت از آن دسته از پروژه هایی که منجر به تاثیر مستقیم ، فوری ترین جمعیت های آسیب پذیر جهان. پروژه ها شامل و نه محدود به :

ارائه پاک ، آب آشامیدنی که در آن آب متولد بیماری بومی است.

ارائه کمک های غذایی مستقیم ، بذر و ابزار کشاورزی به خشکسالی مناطق رنج میبرند.

ارائه زندگی صرفه جویی در دارو و مراقبت های بهداشتی به جوامع جهان ترین قطع است.

فروش بیشتر آن است که کشور تولید ، Amega بیشتری می دهد به زیرساخت های آن کشور است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد موسسات خیریه کمک کرد -- صفحه مسئولیت اجتماعی ما مراجعه کنید.

سه رویکرد بنیاد Amega

1. کارهای خیریه
Amega جهانی طول می کشد افتخار در خدمت به جوامع و شرکت در رویدادهای محلی خیریه. تشویق می کنیم Amegans به داوطلب وجود دارد زمان و تلاش در منطقه خود را به هر نوع کار خیریه. Amega می رسد بسیاری از جوامع در هر سال با ارائه سبد شکرگزاری به خانواده های نیازمند و همچنین همکاری با بنیاد یک آرزو دسامبر هر سال را در اعطای آرزوهای خود را به کودکان مبتلا به بیماری های تهدید کننده زندگی کمک.

2. Amega مراکز
Amega جهانی کمک به جامعه از طریق ایجاد مراکز اجتماعی که در آن کسب و کار همکاران و تیم شرکت ما ارائه فرصت رایگان را تجربه از محصولات ما و پیام Amega. آنها قادر به لذت بردن از استفاده های مختلف از محصولات مختلف ما را نیز به عنوان تجربه مراقبه گروه.

Amega مراکز اجتماعی هستند ، 100 ٪ انجام شده توسط ارتش داوطلب از Amegans ، هر دو زمینه و شرکت های بزرگ است.

برنامه های متعدد و فعالیت های امدادی توسط کارشناسان موضوعی مختلف ، دکتر ، محققین ، متخصصین تغذیه ، مشاوران سلامتی ، کارشناسان عملکرد شخصی و خیلی بیشتر ارائه شده است.

3. التیام برنامه جهانی
به عنوان پیام Amega در سراسر جهان گسترش می یابد ، ما خواهد بود ارائه تجارب که شامل استفاده همزمان از محصولات ما ، تاملات هدایت ، و غیره هدف ما این است که برای ایجاد یک تجربه هم افزایی در سراسر جهان که در آن مبلغ از تجربه بزرگتر از بخش های منحصر به فرد است. به عنوان مثال ، ما به مدت یک ساعت که در آن تمام مراکز اجتماعی ما با استفاده از یک محصول خاص در همان زمان دقیق ایجاد کنید.

خوبی بیشتر از جهان : این اشتیاق ما را برای افزایش آگاهی جمعی در سراسر جهان با اتصال مردم از سراسر جهان از طریق یک هدف است.
»
--» باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام