تبلیغات
آمگا گلوبال - اخبار آمگا گلوبال
محصولات آمگا گلوبال
اخبار آمگا گلوبال
نوشته شده توسط سارا امیدوار در ساعت 12:39 ق.ظ

سپتامبر 16 ، 2011

Amega جهانی باز دفتر جدید در مالزی!

اعلام IMG joomcake اطلاعیه ها اطلاعیه ها اخبار KL دفتر افتتاح دفتر KL افتتاح روز 1 تنها چند روز پس از سفر خود به شمال امریکا ، گروه مدیر عامل شرکت آقای آرون Kemer و رئیس هیئت مدیره آقای اریک بانک در مالزی برای افتتاح دفتر جدید Amega جهانی در شهر پایتخت کشور کوالالامپور شد.

همراه توسط معاون رئیس جمهور ارشد آموزش و توسعه آقای بنیامین چنگ ، ​​و همچنین به عنوان مالزی کارگردان خانم Anura Kandasamy و LLC مدیر کل آقای Navaratnam Velanadam ، آنها بخشی از یک رویداد پرتاب ویژه ای است که یک روبان تشریفاتی برش به نشان این مقام شد افتتاح دفتر جدید. برای موفق باشید ، رقص شیر انجام شده توسط گروه جوانان محلی وجود دارد. عملکرد افزایش سطح هیجان در میان همه در حضور و بود قطعا نگاه به ببین.

افتتاح دفتر دعوت نامه فقط و ویژگی های بالا نقش در مالزی. در میان نقش را انتخاب کنید در این اجلاس حضور الماس سیاه سلطنتی و مالزی عضو موسس آقای هری Ngui ، که میزبان این رویداد بود. نیز حاضر شد و Amega محصول مشاور خانم Jayne Tjioe و سیاه الماس آقای هین وای مینگ ، خانم ورونیکا Ngui ، و آقای ایوان لیم.

اعلام IMG joomcake اطلاعیه ها اطلاعیه ها اخبار KL دفتر افتتاح دفتر KL افتتاح روز 1 B همه نقش بودند که در این مراسم توسط دفتر جدید و امکانات بی پایان آن باز خواهد شد برای کل بازار مالزی هیجان زده شدند.

دفتر کوالا لامپور خواهد شد ویژگی های جدید بازاریابی ، فروش ، و کارکنان پشتیبانی برای درایو بیشتر رشد Amega جهانی در این کشور ، در حالی که همچنین قادر به ارائه کمک های بهتر و خدمات به تمام همکاران تجاری ما در مالزی.

با یک دفتر جدید و یک بازار است که روز به روز در حال رشد است ، زمان خوب پیش برای جهانی Amega در مالزی و در سراسر جهان!

تبریک به تیم مالزی ما!  
ژوئن 3 ، 2011

Amega تیم ماروین Higbee خوش آمدید !Amega در سراسر جهان ، بسیار هیجان زده به استقبال ماروین Higbee به عنوان رئیس جمهور جدید از Amega سراسر جهان ، شرکت ماروین یکی از شناخته شده ترین نامها مورد احترام در بازاریابی شبکه ای در سطح بین المللی است.

او برای بیش از دو دهه ، به طور گسترده در اروپا ، شمال امریکا ، امریکای جنوبی و آسیا بر روی همه چیز ، از شرکت های راه اندازی میلیارد مارک های دلار کار کرده است. صرف نظر از کشور و یا فرهنگ ، او دارای یک پیشینه ثابت موفقیت ، به ویژه با توجه به توزیع کننده موثر و شیوه های توسعه کسب و کار است.

ارتباط برقرار باز و سازنده رابطه ، ماروین فراهم می کند جهت روشن در سبک نتیجه گرا. هر دو شرکت های بزرگ و میدان -- بزرگترین او قدرت ، توانایی ایجاد و حفظ روابط کاری موثر است.

ماروین از جمله توانایی های بسیاری از او ، به زبان اسپانیایی مسلط است. او همچنین به یک متخصص ثابت شده در قالب طرح پرداخت غرامت و در نظر گرفته شده است یکی از کارشناسان سیاست در درجه نخست در فروش مستقیم. از آنجا که فرمان بی عیب و نقص خود را از اخلاق کسب و کار ، او توسط پارلمان بریتانیا برای کمک به بازنویسی قوانین حاکم بر بازاریابی شبکه ای در انگلستان منصوب شد.

ماروین دارای مدرک کارشناسی ارشد در علوم اجتماعی (MSS) در اقتصاد از دانشکده هانتسمن از کسب و کار در دانشگاه ایالتی یوتا جان ام.. پدر افتخار یک دختر ، یک پسر و سه نوه ، او به خانواده اش متعهد است. وی همچنین با افتخار ادعا می کند پسرش در قانون به عنوان خود است.

 
ژوئن 1 ، 2011خود سیستم Actify AMWater در 3 پرداخت آسان!


آیا دوست دارید AMWater Actify سیستم خود را به اما مطمئن نیستید اگر شما استطاعت آن را؟ از آغاز امروز ، شما می توانید AMWater خود را تحویل داده می Actify حق دور شده و پرداخت آن را در سه پرداخت آسان! Amega است برای مدت زمان محدود فقط ، به شما ارائه طرح پرداخت برای AMWater Actify به طوری که شما می توانید بلافاصله لذت بردن از مزایای مزه بزرگ ما ، AFT ™ آب انرژی!

چگونه کار می کند؟


مورد کد # : ASPL1040

پرداخت 1
پرداخت 2
پرداخت 3
 • $ 1،200.00
 • پرداخت شامل : هزینه حمل و نقل ، مالیات بر خرده فروشی ، هزینه پردازش مدیر
 • 60 BV
 • هیچ پرداخت شروع سریع واجد شرایط در این زمان.

 • دلار 799،00
 • قسط دوم
 • 60 BV
 • هیچ پرداخت شروع سریع واجد شرایط در این زمان.

 • دلار 799،00
 • قسط سوم و آخرین
 • تعادل BV پرداخت
 • کمیسیون پرداخت می شود از
 • پرداخت شروع سریع واجد شرایط

منافع چه هستند را برای شما چیست ؟

جدید AMWater Actify طرح پرداخت می تواند شما را در بسیاری جهات به نفع ، و نه فقط کیف پول خود را!

 • شروع به گرفتن مزایای نوشیدن آب انرژی زودتر
 • سیستم AMWater Actify به شما تحویل داده شده بلافاصله -- نه مانند Layaway
 • خرید در 3 پرداخت آسان
 • فعال ماندن با 60 BV حداقل ماهانه را در طول مدت نتیجه حاصل 3 ماه

برای سفارش سیستم Actify AMWater خود را امروز ، به CyberOffice خود را وارد بخش مدیریت شوید ، سپس به 3 پرداخت را کلیک کنید! برای اطلاعات بیشتر ، اینجا را کلیک کنید!

شرایط و مقررات

 • شخصی خرید ، ثبت نام و ارتقاء است.
 • محصول حمل می شده است پس از پرداخت اولین تایید شده است.
 • پرداخت 2 و 3 هستند به طور خودکار به کارت مورد استفاده در خرید های اولیه در یک چرخه 30 - روزه عنوان شده است.
 • دریافت 60 BV ماه 1 و 2 ، توازن BV در ماه (3) پرداخت می شود زمانی که پرداخت نهایی دریافت شده است.
 • کمیسیون و پاداش شروع سریع پس از پرداخت نهایی پرداخت می شود.
 • هزینه پردازش 100 دلار است در اولین پرداخت شما گنجانده شده است.
 
ژوئن 2 ، 2011


روشن و ایجاد کسب و کار خود را Amega با این بزرگ AMGeneX DNA ابزار کسب و کار ساختمان!


ما را کنار هم بگذارند بسته تقسیم DNA ویژه برای ماه ژوئن دو جعبه از DNA AMGeneX و 30 کارت پستال های تبلیغاتی -- بیش از صرفه جویی در خرده فروشی 75 $! این ابزار کسب و کار نوآورانه راه های آسان و موثر را به شما معرفی خانواده ، دوستان و چشم انداز خود را به DNA AMGeneX و فرصت های کسب و کار به Amega است. به عنوان یک پاداش ، شما 60 BV در ساختمان یک ابزار کسب و کار فوق العاده است.

در اینجا بسته تقسیم DNA چگونه کار می کند :

 • با استفاده از 30 بسته از یک جعبه ، قرار دادن یک ساشه بین شکاف در کارت پستال ، پس از آن مسابقات تصویر در سمت چپ از کارت.
 • تقسیم هر ساشه و کارت پستال با همه شما می دانید -- خانواده ، دوستان ، چشم انداز. کارت پست توضیح می دهد که منافع حاصل از DNA AMGeneX است.
 • فروش جعبه دیگر برای خرده فروشی و یا هدیه دادن آن به عنوان یک هدیه است.

شما همچنین می توانید...

 • بخت ازمایی جعبه دوم AMGeneX DNA را در ملاقات بعدی خود را.
 • هنگام انجام یک تظاهرات محصول در یک جلسه (تست قدرت ، آزمون لیمو ، تست شراب ، و غیره) ، چشم انداز یک یا دو ساشه را داوطلبانه به انجام دمو.
 • سفارش یک لیوان آب برای نوشیدن در ناهار یا شام را با یکی از دوستان به جای نوشابه. پور AMGeneX DNA را به شیشه ای خود را و به اشتراک گذاشتن یکی دیگر از ساشه با دوست شما. برای دوستان خود کارت پستال.
 • آمد تا با ایده های بیشتری برای به اشتراک گذاشتن منافع AMGeneX DNA با هر کس.

در هر چه بیشتر شما سهم محصولات Amega و فرصت ، بهتر کسب و کار شما رشد می کند. ورود به CyberOffice شما در حال حاضر و نظم تحت AMGeneX.

مورد کد # : AGDNA1001
پیشنهاد قیمت خرده فروشی :

دلار 190،00

قیمت BA : دلار 129،00
BV : 60

برای اطلاعات بیشتر ، اینجا را کلیک کنید!

شرایط و مقررات :

 • برای خرید شخصی تنها.
 • برای ثبت نام خرید یا ارتقاء در دسترس نیست.
 

می 2 ، 2011

Amega جهانی مدیر عامل شرکت ملاقات مغولستان و روسیه

مغولستان Amega جهانی مدیر عامل شرکت آقای آرون Kemer ، همراه با Amega جهانی VP آموزش و توسعه آقای بنیامین چنگ و Amega جهانی مالزی کارگردان خانم Anura Kandasamy ، به تازگی ساخته شده سفر به مغولستان و روسیه در دو کشور با جامعه در حال رشد Amegan دیدار خواهد کرد .

این سفر در مغولستان شروع شده است ، که در آن آقای Kemer زنده توسط مغولی تلویزیون کانال TV5 ، جایی که او در مورد موضوعات از انرژی و موفقیت مصاحبه شد. یکی از شناخته شده ترین چهره های مذهبی در مغولستان ، دالایی Dorj Norjmaa ، شاهد مصاحبه و شخصا این تیم برای بحث دعوت و بعد از آن آقای Kemer با یک مدال به رسمیت شناخته شده است.

مغولستان روز بعد ، تیم Amega انجام بحث های عمومی تحت عنوان «انرژی و موفقیت' ، که جمعیت 1،500 نفر از شرکت کنندگان ، و همچنین آموزش برای رهبران Amega در مغولستان را جلب کرد.

سپس آقای Kemer و تیم او در زمان طولانی ، 22 - جاده سفر به روسیه ، جایی که آنها نیز برگزار شد بحث و سمینار با رهبران Amega در کشور است. رهبران در روسیه ، درست مانند کسانی که در مغولستان ، از هیجان خود را در مورد برنامه های آموزشی ابراز و به بسیاری از بازخورد مثبت است.

مغولستان پس از سفر پر حادثه ، که به طول انجامید از 22 تا 30 آوریل 2011 ، آقای Kemer و تیم با اعتقاد قوی دارند که بالقوه برای این دو بازار بزرگ به خانه بازگشت و به نظر می رسد مثل آنها خواهد شد همکاران با قوی برای رشد بیشتر Amega کسب و کار جهانی است.»
--» باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام