تبلیغات
آمگا گلوبال - مشتریان محصولات آمگا گلوبال
محصولات آمگا گلوبال
مشتریان محصولات آمگا گلوبال
نوشته شده توسط سارا امیدوار در ساعت 01:01 ق.ظ
توصیه محصولات

یاقوت و شهادت "من در حال حاضر با استفاده از AMgeneX 7 ماه گذشته در آن زمان ، شیفت های متعدد بزرگ در من فیزیکی رفاه را تجربه کرده ام.

در مرحله اول ، سوخت و ساز بدن من بهبود یافته است به طور چشمگیری -- من دیگر احساس به عنوان سرد من استفاده می شود و من دیگر کلپ ، که من مصرف شده بود در 15 سال گذشته است. ثانیا ، من هم اکنون می توانید گلوتن بدون نفخ خوردن یا احساس سطوح انرژی من پایین رفتن. ثالثا ، من از دست داده اند وزن ، و در آخر ، من دیگر ارزو شکر را به عنوان من استفاده می شود. من خودم به عنوان یک 'قند holic بنابراین این در واقع یک معجزه!

همچنین ، پس از من ملحق Amega ، من توسط یک زنبور عسل stung بود. من AMWand را بر روی نیش زدن استفاده می شود بلافاصله و آن تنها به بازگشت قابل توجهی کاهش می یابد و بدون هیچ گونه درد چهار روز بعد ناپدید شد. این نه کنجکاو بود ، بنابراین من آن را wanded و دوباره آن را ناپدید شد یک بار دیگر بازگشته است و نشده. من سابقه طولانی از گزش و نیش و در گذشته آنها را متورم ، بسیار خارش دار و وقت بسیار زیادی به ناپدید می شوند. دیگر نه. در حال حاضر همه من نیاز به انجام گرز آنها را در چند دقیقه است و آنها به معنای واقعی کلمه ناپدید می شوند و یا تبدیل شدن به جزئی است. گاهی اوقات نفت EGA درمانی استفاده کنم اگر خارش ادامه یابد و پیدا کنم که بسیار تسکین دهنده است و زخم و یا گزش بسیار سریع بدون هیچ اثری از اسکار بهبود می یابد. "
-- روبی جانسون
آدلاید ، استرالیا
"من شروع به استفاده از آن و پوست من فقط تبدیل شده است روز به روز به نظر می رسد نگاه جوان بافت تصفیه شده تر است و خطوط من ناپدید هستند من نمی دانم که چگونه کار می کند ، اما این شگفت انگیز است من.. بسیار خوشحال -- محصول جادویی برای من بوده است ".
-- تینا W.
EGA واقعی بزرگ! اگر شما می خواهید که به شما نگاه جوان و احساس بهتر در مورد خود برای راه کمتر از بوتاکس ® و یا جراحی پلاستیک کمک ، این است که راه را بروید. من دوست دارم که هستند بدون مواد شیمیایی وجود دارد و بنابراین آسان به دنبال . "
-- کارول S.
"تفاوت های قابل رویت بین دو طرف صورت من وجود دارد سمت که من درمان (با EGA واقعی) نرمتر است ، بیشتر مشخص و زیر چشم صاف است و گونه ها هستند فربه کننده پوست من احساس بسیار تمیز ، بیشتر باب روز -- آن را باید. پر از سلول های خوشحال! "
-- جان P.
"مادرم امروز گرز او البته ، ما را به بسته بندی شده (بسته بندی ، زیبا توسط راه ، با یک مورد برای گرز و ادبیات ، از جمله جزوه آموزش کمی) پاره و ترکه برای استفاده قرار دهید. در حالی که به دنبال از طریق ادبیات برای چند دقیقه ، من فرار ترکه بیش از 1 / 4 از صورت من و خواهر دوقلوی من ، که او نیز بازدید شد در پس از آن ، راه می رفت و پرسید : چیزی که ما در حال انجام است. به من گفت ، شوخی ، "من به خودم آسانسور چهره. آیا می توانید بگویید؟ "و او گفت :" بله! گونه در سمت راست خود را تا به تعریف بیشتر و بالاتر است ، به علاوه پوست تنگ تر است. "ما به آینه زد ، و او بود حق با شماست! و هیچ کس به او گفت چه سمت من تحت درمان قرار ما 60 ساله هستیم ، به طوری که خیلی شگفت انگیز است. "
-- KB (LightedWay)
"بدن ما معجزات شفا شگفت انگیز است. برای کمک به بازگشت بدن به حالت متعادل آن در بود! من AMWand خود من هستم و من به اشتراک گذاری سرگرم کننده با همه مردم در زندگی من که من در مورد مراقبت از سگ من نیز عاشق می شود wanded! "
-- سال قبل
"روز دریافت کردم AMWand من ، من پارو کردن برف از پارکینگش من برای حداقل چند ساعت دست چپ من شروع به صدمه زدن به و آن را احساس می کردم که من که قرار بود به تاول آمده در پایه وسط من انگشت ، انگشت سوم و کمی بسیار قرمز است. گرز من باز کردم و شروع به ترکه منطقه متوجه شدم که آن را به عنوان ناراحت کننده نیست و قرمزی در داخل در حالی که کوتاه پژمرده بود من به ترکه ادامه داد : این منطقه اغلب و هم بستر منطقه بود به سختی قرمز و ناراحتی رفته بود. تاول ها به نظر نمی رسید و من کاملا شگفت زده شده بود و کاملا شگفت زده شده است. از شما متشکرم! "
-- T. مک کارتی
Dachshund پنج سال من قدیمی ، سگ وینی ، ستون فقرات او را مجروح کرده بود و در بسیاری از ناراحتی به مدت دو هفته بود. ما به حال او را حمل به اطراف در همه جا. دامپزشک ما داد داروی او ، تزریق کورتیزون و قرص که کمی کمک کند. در واقع ، به نظر می رسید به او را بدتر می کند و ما استفاده از آنها متوقف دامپزشک به ما اطلاع داد که اگر او در دو هفته بیشتر را بهبود بخشد ، عمل جراحی 2،500 دلار ممکن است تنها انتخاب ما اما هیچ تضمینی وجود ندارد.
سپس AMWand و AMPendant وارد و اقدام به ترکه ستون فقرات او را سه بار در روز به مدت 20 دقیقه. این رفت و برای چهار روز پشت سر. ما AMPendant را به دور گردن او مانند یک یقه قرار داده و توسط سگ وینی روز چهارم را به خود خود!
ما او را برای دیدن دامپزشک برای او قرار ملاقات بارگیری در این هفته برنامه ریزی شده و او می تواند آن را باور نمی. التهاب اطراف مهره خود را به طور کامل رفته بود. ما او را گفت آنچه که ما انجام داده بودند و او تصمیم گرفت به منظور ترکه برای خودش... او بود که تحت تاثیر قرار!
او به ما گفت به آرام نگه داشتن او را برای دو هفته آینده فقط در مورد اما من فکر نمی کنم که ممکن است. شما هرگز حدس بزنید این سگ کوچک تا به حال آسیب است. نیازی به گفتن نیست ، ما با AMWand و AMPendant و اثر آن بر دوست کوچک ما وینی را هیجان زده شده است. "
-- دبی D.
: "من خوشحالم من به این آب انرژی تغییر ، من به حال انرژی بسیار بیشتر از هر روز ، که من به طور مداوم خود مشغول نوشیدن AMWater تنها تغییری که من ساخته ام ، و من احساس می کنم از شما متشکرم ، Amega برای این محصول قدرتمند و شگفت انگیز! "
-- کانی H.
"من که پوشیدن AMPendant به مدت دو هفته در حال حاضر و برای اولین بار از من می توانم به یاد داشته باشید من پر از انرژی! من نمی تواند توضیح دهد چقدر خوب احساس می کنم. من کاملا در مورد این محصول و کسب و کار قلاب و در نتیجه من شور و شوق تا به ریخت و رانده مرا به انجام آنچه که من انجام می دهند. "
-- راسل B.
"تدریس به مدت 21 سال من شده اند و آغاز سال تحصیلی این بیشتر استرس زا شده است. از آنجا که گرفتن DNA AMGeneX ، من دیگر احساس نیاز شامل نوشابه در رژیم غذایی به طور منظم من. من حتی به پایین راهرو نوشابه در فروشگاه مواد غذایی. من سعی کرده اند بسیاری از بسیاری از بار را به متوقف کردن نوشابه آشامیدنی ، و در حال حاضر ، بدون حتی تلاش ، آن را تا به سادگی از ذهن من از بین رفت. من نمی دانستم چه چیزی را باید انتظار زمانی که من شروع به گرفتن DNA AMGeneX و من نمی تواند بیشتر هیجان زده!
-- لورا D.
"به عنوان یک درمانگر ماساژ ثبت شده مشتریان من همیشه در تفاوت که احساس می کنند زمانی که آنها wanded شده اند و یا با نگه داشتن گرز خود را شگفت زده تصور کنید لذت من وقتی که من شروع به استفاده از روغن ماساژ و مشتریان تست قبل و بعد از ماساژ اگر چه من مطمئن هستم در توانایی من به عنوان یک درمانگر ماساژ برای دستیابی به نتایج ، تعادل فوق العاده و مشتریان انعطاف پذیری ماساژ با هر یک از روغن های Amega اطلاعیه زیر بدون شک ، من از تاثیر مثبت داشته روغن را متقاعد روغن ماساژ Amega شده اند هدیه ای واقعی برای مشتریان و کسب و کار من است. "
-- آب نبات S.

»
--» باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام