تبلیغات
آمگا گلوبال - اعضای آمگا گلوبال
محصولات آمگا گلوبال
اعضای آمگا گلوبال
نوشته شده توسط سارا امیدوار در ساعت 01:12 ق.ظ

Amega جهانی زیر برای موفقیت برجسته خود تبریک می گوید!


ویجی NAIK ویجی Naik ، رویال سیاه الماس
گجرات ، هند

ویجی Naik فارغ التحصیل کارشناسی ارشد بازرگانی است. او دولت گجرات به مدت 17 سال تا زمان استعفای خود را در سال 2001 به سرمایه گذاری در صنعت شبکه خدمت کرده است. او سفر MLM خود را با شریک زندگی خود آقای Ashok دارند دسای کارشناسی ارشد علوم در ریاضیات فارغ التحصیل و مدرس کالج سابق آغاز شده است.

لخت کردن هری Ngui الماس سیاه ، رویال
مالزی

آقای هری Ngui ، که از مالزی را تحسین کرد ، یکی از مدیران Amegan پیشگام می باشد. او را به آغاز شگفت انگیز ، درآمد درآمد پر سود در یازده ماه. از طریق آموزش های منحصر به فرد خود را فراهم می کند که گام برای رسیدن به موفقیت در Amega جهانی ، آقای Ngui کمک کرده است بسیاری از زیر شاخه های خود را برای رسیدن به رویاهای خود را نیز. او یکی از رهبران کلیدی در Amega جهانی است که برای تلاش و پشتکار خود را خالص به عنوان Amegan واقعی که در کمک کردن به دیگران برای رسیدن به رویاهای خود دست یابند و سلامتی کل معتقد احترام می باشد.
GUDDUGLOBAL - _photo گودو ، رویال سیاه الماس
هندوستان

گودو ، یک کامپیوتر نرم افزار های حرفه ای و reflexogist آموزش دیده و شفا دهنده انرژی طبیعی ، Amega حتی قبل از افتتاح رسمی این شرکت در اداره در هند در اکتبر 2007 پیوست. او خوب کار پرداخت او حدود 2 سال از سمت چپ به عقب و در حال حاضر انجام Amega زمان کسب و کار کامل است. او بر این باور است که محصولات و فن آوری به کار شده توسط Amega به سادگی نوآورانه و بی نظیر است.

او سپاسگزار آقای Vinod دیپاک ورما و آقای Panicker برای نشان دادن به او فرصت Amega و به آقای اریک بانک ، آقای آرون Kemer ، و کل تیم خود را برای ارائه یک پلت فرم در حال تغییر زندگی به مردم در سراسر جهان است.
sarantuya نهایی Sarantuya Ishdorj الماس سیاه ، رویال
اولانباتار ، مغولستان

Sarantuya Ishdorj کار کرده است به مدت سه سال با تیم Amega جهانی در مغولستان است. او یکی از بنیانگذاران این کسب و کار در مغولستان است. او را دوست دارد معرفی مزایای استفاده از صنعت بازاریابی شبکه ای (که در جریان بوده است به مدت 12 سال در مغولستان) نه تنها در مغولستان به خودی خود ، بلکه در خارج از کشور. او مشغول به کار در بازار روسیه و چین است. به گفته او ، مردم در سطح نخبگان مغولی مشتریان / شرکای کسب و کار Amega جهانی تبدیل شده اند.
سیاه الماس الماس BLACK
Youcef Benloucif Youcef Benloucif ، الماس سیاه
شیکاگو ، IL

به عنوان عضو موسس Amega جهانی در آمریکای شمالی ، Youcef Benloucif چشم انداز Amega با صدها و صدها نفر از مردم مشترک است. او در صنعت بازاریابی شبکه ای بیش از 20 سال بوده است و ترینر ملی فروش و مربی است. قبل از بازاریابی شبکه ای ، Youcef Benloucif مورد مطالعه روانشناسی و مسلط به 5 زبان ، از جمله فرانسوی ، عربی ، اسپانیایی ، ایتالیایی و انگلیسی در حالی که در حال حاضر به دنبال پرتغالی تبدیل شدند.

او ذهنیت کارآفرین و بخشی از بسیاری از کسب و کارهای سنتی شروع شده است. Youcef یکی از بنیانگذاران موسسه توبیاس شفا ، به خوبی شناخته شده در شیکاگو کل نگر منسجم مبتنی بر حرفه پزشکی نیز به عنوان یک متخصص تغذیه گواهی است. علاوه بر این ، Youcef سطح پین الماس سیاه رسیده است.
تاکستان استیو تاکستان استیو و مایکل Kuklenski ، الماس سیاه
ادنا ، KS و دالاس ، TX

شهر کوچک حدود 200 نفر ؛ اسم من تاکستان استیو ، من در ادنا ، کانزاس زندگی می کنند است. من گاو جمع آوری و یک کامیون به مدت 28 سال در طول جاده راند. من در سال 1983 به مزایای بازاریابی شبکه ای معرفی شده است. من می خواستم آزادی مالی آن را ارائه می دهد از زمان است.

یکی از منحصر به فرد از نوع محصول و فرصت مالی جهانی Amega منجر به بهبود در سراسر جهان انسان است. Amega جهانی اجازه داده است من ترک رانندگی کامیون ، کار به صورت خانه ام و تبدیل به بدهی های آزاد از طریق به اشتراک گذاری محصولات و فرصت ما با دیگران.
لیندا Dugan لیندا Dugan الماس سیاه
همیلتون ، MT

شور لیندا Dugan در زندگی همواره بوده است را به آگاهی و آموزش مردم در مورد اهمیت مصرف مراقبت از سلامت خود ، از لحاظ جسمی ، ذهنی و معنوی است.

از آنجا که از میل شدید خود را برای کمک به نوجوانان و بزرگسالان جوان او در تاسیس مبانی وزارتخانه ها زندگی. "از کجا یک زندگی جدید آغاز می شود" شعار لیندا با استفاده از او به عنوان آموزش ، تشویق می کند و توانمند جوانان به تصمیم گیری های با کیفیت است که منجر به تغییر در شیوه زندگی مفید است.

در طول 40 سال گذشته ، لیندا در بسیاری از مناطق از بازاریابی ، مدیریت ، آموزش ، مشاوره ، افزایش بودجه و برنامه ریزی رویداد درگیر شده است.

برنامه های لیندا برای آینده عبارتند از : باز کردن مراکز تحول زندگی برای هر دو نوجوانان باردار و افراد جوان مبتلا به عواقب ناشی از سوء مصرف مواد است.
لارنس و جانت الیور لورانس و جانت الیور ، الماس سیاه
Lumberton ، NC

لارنس و جانت الیور در بازاریابی شبکه ای برای بیش از 36 سال بوده است. آنها سازمان های بزرگ را در 20 کشور ساخته شده است. همراه با یکی از تولید کنندگان برتر در تمام شرکت های آنها توجه کامل خود را به داده است. لارنس در همه جنبه از کسب و کار کار کرده است. او صاحب بخشی از این دو MLMs ، همراه با مدیر بازاریابی ملی از چند شده است. او را درک هر دو نقطه نظر کسانی که در این زمینه و کسانی که در شرکت های بزرگ است.

لورانس و جانت شد در اواخر ماه ژانویه سال 2010 به Amega معرفی شده است. از آنجا که ما از پیوستن Amega ، و به اشتراک گذاری با چند نفر دیگر فوق العاده ، با کیفیت رهبری دلسوز و بالا ، تیم ما رشد کرده است کسب و کار خود و با حمایت نزدیک به 200 الماس و بالاتر.
dan_souza دن دسوزا ، الماس سیاه
Turlock ، CA

بیوگرافی به زودی!
چرخ زدن هین وای مینگ ، الماس سیاه
مالزی

آقای هین وای مینگ رهبر جوان Amegan از مالزی است که بالهای خود را به بسیاری از نقاط آسیا گسترش یافته است. او یکی از اولین شروع آموزش سلامتی چینی فرصتی است که به ارمغان آورد Amega جهانی به بازار چینی زبان بود. یک کارآفرین جوان ، او را تا میلیون خود را با Amega جهانی به دست آورده و دیگر دستیابی به آزادی مالی خود را به عنوان کمک کرده است.
ورونیکا - 1 Ngui اندکی سرخس ، الماس سیاه
مالزی

یک خانم جوان پر انرژی ، از روی علاقه به عنوان ورونیکا شناخته می شود ، یک کارآفرین واقعی مالزی می باشد. یکی از Amegans زن برای اولین بار در مالزی ، ورونیکا را غنی کرده است و بسیاری از خانمها دیگر در این زمینه کمک کرده موفق می شود و افراد مستقل که صاحب کسب و کار خود را از طریق مفهوم سلامتی کل Amega جهانی و طرح جبران بدون درز.
ایوان - 1 ایوان لیم کیم سئونگ ، الماس سیاه
مالزی

یک کارآفرین جوان با بسیاری از درایو و شور ، به عنوان یک طراح حرفه ای قبلی ایوان بود. در حال حاضر ، او networker تمام وقت برای Amega جهانی شده است ، و وضعیت الماس سیاه خود انعکاس و از تمام کارهای سخت او را به کسب و کار خود قرار داده است.
Geng_Cua گینگ Cua ، الماس سیاه
مانیل ، فیلیپین

گینگ عضو پیشگام فیلیپین Amega است و در حال حاضر الماس سیاه. او فارغ التحصیل از د لا Salle دانشگاه در رشته مدیریت موسسه مالی است. او در کسب و کار خانواده با خرید و فروش محصولات نفتی حتی در حالی که او هنوز یک دانش آموز در معرض شده است. او به خوبی گرد خود فرد با انگیزه و اعتقاد داشتند که موفقیت یک فرایند طولانی ، یادگیری تجربه است.

او فرد قابل اعتماد ، دقیق که چیزهایی در یک روش سازمان یافته است. او همواره در انجام کسب و کار Amega پرشور بوده است. او یک فرد که سرد خود را حتی در شرایط سخت هرگز از دست می دهد و یا در هنگام برخورد با افراد دشوار است.
جوئل Tesoro جوئل Tesoro ، الماس سیاه
مانیل ، فیلیپین

جوئل او از روی علاقه به نام یک فرد با انگیزه و پر انرژی که دارای مهارت های میان فردی خوب و توانایی برقراری ارتباط به طور موثر بر روی همه نوع مردم است. او به طور موثر می تواند شرکت را به کار گروهی و استفاده از ابتکار عمل خود را زمانی که مورد نیاز است. او ارتباط برقرار عالی است ، کار خوبی در یک تیم به طور مستقل است.

او تشویق و زندگی قرار می دهد و در هر اتاق او وارد هستند که در آن مردم چه در یک نشست ، جمع آوری و یا به سادگی یک گروه از مردم به اشتراک گذاری افکار و ایده های خود را جمع آوری. او یک تاجر به خوبی با تجربه و صاحب رستوران رستوران خود را قبل از او به کسب و کار Amega در سال 2005 اقدام است.
آلن Tesoro آلن Tesoro ، الماس سیاه
مانیل ، فیلیپین

آلن Tesoro و ارائه شده ، صادق ، فردی قابل اعتماد نشان می دهد که سطح بالایی از توانایی در کمک و برقراری ارتباط با مردم ، و با مهارت های فردی عالی است. او فردی خروجی و اعتماد به نفس است که تلاش برای به انجام رساندن هر یک از تلاش در جهت بهترین توانایی های خود است. او یک فرد موثر و کارآمد است که مشتری بزرگ و مهارت های کسب و کار است.

این ویژگی قادر می سازد که او را یک رابطه خوب با شرکای تجاری خود را Amega. او یک عضو Amega از ژوئیه سال 2005 بوده است و الماس سیاه را در ژوئیه 2009 تبدیل شد.
کریس Cunanan کریس Cunanan ، الماس سیاه
مانیل ، فیلیپین

حتی در طول روز به کالج او ، کریس در حال حاضر دانشجوی کار است. او در رشته بازرگانی عمده در مدیریت در دانشگاه شرق دور فارغ التحصیل شد. او JR ، کارل Dreyer ، لسلی شرکت به عنوان بخشی از تیم مدیریت پیوست و رستوران آل خبار در عربستان سعودی است. او توسعه داده است و ثابت کرده است روح کارآفرینی برای کسب و کار مواد غذایی است. کریس دارای یک حس بسیار قوی از طنز ، سختکوش است ، خود محور ، achiever و متمرکز شده است. او سرگرم کننده با به عنوان یک دوست باشد ، و به عنوان یک مربی است. او یک تامین کننده خوبی برای خانواده اش و شوهر بسیار دوست داشتنی است.

او همچنین یاد گرفته و بر این باور که هیچ چیز غیر ممکن است ، اگر ما کار سخت و هوشمند برای تبدیل شدن به موفقیت در زندگی است. او دارای منش با نشاط است. او طول می کشد زندگی و کسب و کار Amega به طور جدی اما حملات هر وضعیت دشوار با تشویق و شوخ طبعی است. او Amega در سال 2006 پیوست و در حال حاضر الماس سیاه.
Abbie Cunanan Abbie Cunanan ، الماس سیاه
مانیل ، فیلیپین

ابوالفضل اسلامی حسین فارغ التحصیل اقتصاد BSEntrepreneurial در سال سال 1996 است. او دارای یک کارمند را به مدت 8 سال در E. اکسل بین المللی (Phils.) بوده است و از صفوف از پرسنل خدمات مشتری به شعبه سرپرست دفتر افزایش یافت. او کارآفرین برای کسب و کار مواد غذایی شده است. او یک دریافت کننده جایزه شبکه سازنده به مدت 2 سال متوالی (2004 و 2005) و جایزه فروش بالا برای سال 2004 داده شده توسط LDSI (Phils.) می باشد.

او یک بازیکن تیم ، یک هدف گذارنده ، سختکوش ، خدا ترس مادر فردی و doting به او 4 بچه های دوست داشتنی است. شعار او در زندگی این است ، "غیر ممکن در زندگی وجود دارد اگر شما را به عمل درست است." ابوالفضل اسلامی حسین الماس سیاه را در ژوئیه 2009 تبدیل شد و به طور فعال انجام کسب و کار Amega.
Rodel لیم Rodel لیم ، الماس سیاه
مانیل ، فیلیپین

Rodel با تحصیل در رشته کارشناسی مهندسی صنایع در موسسه Mapua تکنولوژی در سال 1997 فارغ التحصیل شد. او به عنوان افسر پشتیبانی فنی در هنگ کنگ و ژاپن و به عنوان یک سرپرست و تدارکات در ایالات متحده مشغول به کار شد. او یک فرد بسیار مصمم است که به راحتی نمی داد تا.

شعار Rodel در زندگی است : "مهم نیست که چند بار شما بر روی زمین افتاده ، آنچه مهم است چند بار به شما بدست را به بالا و روی پای خود و ادامه تلاش است."
گران Lomoctos گران Lomoctos ، الماس سیاه
سبو ، فیلیپین

گران به مدت 3 سال کار در فروشگاه کامپیوتر هشت ضلعی در شهر SM سبو ، فیلیپین را به عنوان یک تکنسین فروش. او انسان پویا ، مشتاق ، سختکوش است که قادر به تحمل چالش با اراده مثبت و قوی است. او یک رهبر است که قادر به رهبری دیگران در وضعیت تقاضا بالا است. او در حال حاضر با Amega بین المللی فیل ، شرکت و جوانترین رهبر الماس سیاه در سن 25 سالگی متصل می شوند. او در حال حاضر سازمان کنفرانس اسلامی فیلیپین Amega بین المللی -- شعبه سبو.
Janito د خورخه خورخه Janito د ، الماس سیاه
مانیل ، فیلیپین

Janito سابق کارگران در خارج از کشور فیلیپین است. او به مدت 11 سال در شرکت آرامکو عربستان سعودی کار می کند به عنوان تکنسین ابزار. او پویا ، مشتاق ، انسان زحمتکش با 11 سال سابقه ای از دستاورد و موفقیت در زمینه بازاریابی شبکه ای نشان داده است. Janito قادر به تحمل چالش با اراده مثبت و قوی است. او یک رهبر است که قادر به رهبری دیگران در وضعیت تقاضا بالا است. او در حال حاضر با فیل Amega بین المللی متصل می شوند. ، شرکت و یک رهبر الماس سیاه است.
ماریسا Cailao ماریسا Cailao ، الماس سیاه
مانیل ، فیلیپین

خانم ماریسا Cailao در کسب و کار MLM را به مدت 8 سال بوده است. او اولین زن الماس سیاه برای فیلیپین Amega است. علاوه بر انجام MLM ، او همچنین تا به کسب و کار سنتی تا این زمان. او به پایان رسید البته منشیگری خود را به عنوان مدرک کارشناسی خود را از علم در اداره کسب و کار در کالج LA Consolacion در مانیل. او در خاور میانه در سال 1980 و بوش لوکس در سال 1990 کار کرده است.
Nolito Malayba Nolito Malayba ، الماس سیاه
Batangas ، فیلیپین

Noli به عنوان آنچه که او از روی علاقه به نام پدر چهار بچه است. او مشغول به کار به عنوان یک سازنده طلا و جواهر به مدت 12 سال است. Noli یک مرد سختکوش که تلاش می کند انواع مختلف کسب و کار تنها برای حمایت از نیازهای خانواده اش است. او وارد Amega کسب و کار جهانی در چهار سال پیش است. او قادر است که مسئولیت رسیدگی به چالش های با اراده مثبت و قوی است. او یک رهبر خوب است که الهام بخش مردم با اعتقاد راسخ و عزم خود را برای موفقیت می باشد. او یک مرد با یک قلب برای مردم و علاقه شدیدی به موفقیت است.

Rora Pasco Rora Pasco ، الماس سیاه
Marikina ، فیلیپین

RORA PASCO هرا را تحسین کرد از Marikina شهر ، فیلیپین. او فارغ التحصیل مطالعات AB بین المللی در کالج میریام بنیاد شرکت است. او به عنوان مدیر فروش در یک شرکت بیمه از 1999 به 2003 کار می کرد ، و به عنوان مدیر عامل یک شرکت دیگر از 2003 به 2007 است. او عضو صلیب سرخ ملی فیلیپین از سال 1996 بوده است. او همچنین VP دریافتی از مترو Marikina باشگاه روتاری بین المللی روتاری. او یک عضو Amega از سال 2007 بوده است و در حال حاضر الماس سیاه.

او ممکن است به ظاهر شیرین در خارج اما او سخت و سرد به خصوص در زمان سختی است. برای Rora ، زندگی است که همیشه یک بستر گل سرخ. کجا درد و فداکاری وجود دارد ، به دست آوردن همیشه به دنبال خواهد داشت.
I Nyoman Gede Suarta I Nyoman Gede Suarta ، الماس سیاه
اندونزی

او به مدت 20 سال به عنوان یک پیشخدمت هتل کار می کرد و از زندگی خود را تغییر می خواست. مسلح تنها با شجاعت و اعتماد به نفس ، او شروع به انجام کسب و کار Amega در اکتبر 2006. پس از یک دوره کوتاه ، از مجموع 1 ماه ، او را به الماس تبدیل شد. این به او رانده شده به استقامت و حتی بیشتر و پس از 6 ماه ، او دوباره به وضعیت الماس آبی و به الماس سیاه بود ارتقا پس از یک سال است. او از هتل که در آن او به کار استعفا داد و در انجام کسب و کار خود Amega متمرکز شده است. او در حال حاضر از آزادی خود را از زمان را صرف با خانواده اش ، او می تواند فرزندان خود را به کالج ارسال برخوردار است ، و او برای کسب درآمد فوق العاده ای است.
سری Kristati سری Kristati ، الماس سیاه
اندونزی

قبل از اینکه به Amega جهانی معرفی ، سری Kristati زن خانه دار به طور منظم بود. او Amega در ماه ژوئن سال 2007 پیوست و از سال پس از آن شده است صادقانه انجام کسب و کار است. اشتیاق او برای Amega مشتق شده از منافع بهداشتی آنها هم که او را از محصولات ، آزادی مالی است که او می تواند لذت بردن ، و فرصت از افراد جلسه نه فقط در کشور خودش ، بلکه از کشورهای دیگر نیز می شود. علاوه بر این ، او می شود برای به اشتراک گذاشتن این فواید سلامتی به افراد دیگر.
آنتونی Bangun آنتونی Bangun ، الماس سیاه
اندونزی

با عشق و شور و تمایل به کمک به دیگران برای رسیدن به موفقیت صادقانه را روشن کنید و ترس را به بزرگترین قدرت Bangun آنتونی و خارج از غرفه به عنوان یکی از داستان های موفقیت واقعی این صنعت است. او بر این باور است که Amega ابزاری برای رسیدن به آزادی مالی است. با Amega ، او قادر به ساخت خانه رویایی خود را ، به دست آوردن 2 آپارتمان به عنوان سرمایه گذاری ، با 5 آپارتمان بیشتر به عنوان هدف بعدی خود بود.

برای او ، موفقیت به اشتراک گذاری شادی و موفقیت را به مردم که او را دوست دارد و در مورد مراقبت. او همچنان برای تشویق مردم اطراف او را به تمایل به یادگیری ، تمایل به تدریس می شود و برای تدریس.
علی Samil Harahap علی Samil Harahap ، الماس سیاه
اندونزی

علی Samil برای بیش از 15 سال به عنوان یک مدیر در یک شرکت خودرو شناخته شده به کار کرده است. او همواره ذهنیت کارآفرین بود. وقتی او برای اولین بار به Amega جهانی معرفی شده ، او با کسب و کار بی میل بود. او پس از شاهد موفقیت دوستان خود را در کسب و کار پیوست و یک رهبر فعال تا به امروز بوده است. او شیفته این فرصت مالی کسب و کار ارائه می دهد و این فرصت برای پاسخگویی به بسیاری از افراد جدید. او هرگز به اشتراک گذاری و برجسته سازی مزایای قابل توجهی از محصولات است که او خود را به افراد دیگر را تجربه می شود خسته شده است.
Sholehan Latundo Sholehan Latundo ، الماس سیاه
اندونزی

پیش از Sholehan مدیر اجرایی در LIDI مشاور موسسه (Lingkar Daerah اندونزی) که اعضای شورا در زمینه توسعه منابع انسانی در ارتباط با عملکرد بودجه ، قانون گذاری و نظارت را تسهیل شد. همزمان ، او به کار و توسعه کسب و کار Amega. او بر این باور است که برکت خدا ، او قادر بود برای به دست آوردن مزایای مالی که او را قادر ساخت برای کمک به مادرش به سرزمین مقدس خود را (مکه) ، کمک به خانواده اش ، و شجاعت برای تبدیل شدن به یک نامزد قانون گذاری است.

به عنوان دانشیار در Amega ، او نه تنها مشتق فواید سلامتی بلکه منافع ثروت. او در حال حاضر به انجام یک پروژه از نوشتن یک کتاب با موضوع "انرژی زندگی" است.
من Dewa Gde Ngurah SE Dewa I Gde Ngurah SE ، الماس سیاه
اندونزی

پس تجربه دوران سخت ، نشیب و فراز زندگی ، من به عنوان مدیر امور مالی مشغول به کار به صورت همزمان به عنوان یک کمیسر در بانک خصوصی به تولید کننده تخم مرغ با سرمایه تقریبا به طور کامل از وام های بانکی با استفاده از دارایی های وثیقه توسط خانواده ما مدیریت منابع تا زمانی که ما با مشکلات شدید مالی آمار بودند.

من در سال 2006 به Amega با این باور که این کسب و کار من را نجات معرفی شده است. فرصت مالی کمک به بهبود وضعیت مالی خانواده ما و ما تبدیل به بدهی ، مجانی است با به اشتراک گذاشتن محصولات و فرصت ما با دیگران است.
Taufan Priambodo Setiadi Taufan Priambodo Setiadi ، الماس سیاه
اندونزی

Taufan مشغول به کار به عنوان حسابدار و متخصص مالیاتی به مدت 10 سال در یک شرکت معتبر IT. او در ماه مارس 11 ، 2007 به Amega معرفی شده است و از آن پس کسب و کار خود را رشد. ظرف 3 ماه بسیاری از سازمان او ملحق شده اند و مقدار قابل توجهی از پول را به دست آورده است. در سال اول حضور خود او USD 100.000 به عنوان الماس آبی دست آورده است.

او خوشحال است که او قادر است برای به اشتراک گذاشتن با دیگران از جمله پزشکان ، و سلامت پزشکان مزایای محصولات و کسب و کار است. او در حال حاضر به دست زدن به یک تیم است که آنها به "میلیاردر ثروتمند" است که با هدف ایجاد میلیونرهای جدید است که می تواند USD100 ، 000 در یک سال تولید. او معتقد است که "کلید موفقیت در هر کسب و کار تعهد!"
Gaurav Kashyap Kashyap Gaurav ، الماس سیاه
پنجاب ، هند

من پسر به طور متوسط ​​در انجام کسب و کار سنتی من در بخش مالی بود که من Amega جهانی پیوست. پتانسیل کسب و کار من نمی دانم و آن را تنها برای برخی از درآمد اضافی را دنبال می کنم تا با مدیریت ارشد مانند آقای آرون Kemer ، آقای دیوید Thena ، آقای بنیامین چنگ و رهبران همچون دیپاک Panicker و Vinod ورما همراه که مرا با چشم انداز روشن و باز چشمان من رو به پتانسیل این کسب و کار است.

Amega جهانی ارائه فرصت برای شرکت در سمینارهای مدیریتی ، رهبری را در مکان های مختلف در خارج از کشور برگزار شد. من 2 خودرو در 3 سال تغییر و قادر به ارائه بهترین شیوه زندگی را به خانواده ام هستم. من سپاسگزار برای Amega به دلیل آن برای ایستادن روی خود من اعتماد به نفس و قدرت برای تغییر زندگی دیگران را نیز به من داده است.
Ved پراکاش شارما Ved پراکاش شارما ، الماس سیاه
هندوستان

قبل از Amega ، Ved پراکاش کار با بخش های بیمه برای مدت طولانی بود اما او احساس می مانند او می تواند رویاهای خود را به عنوان یک کارمند عمل نکند. زندگی تغییر کرده است وقتی که او Amega در ماه اکتبر سال 2008 پیوست. او احساس که او کسب کرده است ، آزادی مالی که او شده است تمایل برای مدتی چنین طولانی است و قادر به قابل ملاحظه ای را برای خانواده اش فراهم کند. با استفاده از این کسب و کار ، او قادر به رفتن و بازدید از کشورهای دیگر که او هرگز فکر نمی امکان پذیر خواهد بود.
Shailesh پاتل Shailesh پاتل ، الماس سیاه
احمدآباد ، هند

Shailesh پاتل صاحب اولین توزیع مرکز (DC) در هند است. او تصمیم گرفت برای پیوستن به Amega در 17th فوریه 2008 زمانی که همسرش بود که داشتن یک کمر درد وحشتناک بود که او آن را قرار دهید ، درد پس از پوشیدن دست بند انرژی های زیستی آزاد. او با استفاده از یک مدرسه بالا است ، اما تصمیم به ترک این کار به تمرکز بر روی کسب و کار خود را Amega. او قادر به تحقق آرمان های خود را از رسیدن به آزادی مالی و قادر به سفر در کشورهای دیگر مانند انگلستان ، Sinagapore ، اندونزی ، مالزی ، تایلند ، و غیره

او به ویژه دوست دارد این واقعیت است که او می تواند آگاهی را در سلامتی کل را به دیگر افراد نه تنها در منطقه خود بلکه در سایر نقاط جهان و به اشتراک بگذارید. او همان طور که رویاهای خود را به واقعیت تبدیل شده ، او می خواهد افراد دیگر شروع به باور در خود و گرفتن فرصت که Amega ارائه می دهد.
Bhagwan Dass Bhagwan Dass ، الماس سیاه
هندوستان

برای ویشنو ، Amega تجربه زندگی در حال تغییر است. این او را از یک مغازه دار ساده به یک مرد تبدیل شده که او در حال حاضر یک فرد از نظر مالی مستقل است. در حالی که درآمد پول خوش تیپ ، او نیز قادر به کمک به دیگران از طریق به اشتراک گذاری فرصت است.
Babughai M. پاتل Babughai M. پاتل ، الماس سیاه
گجرات ، هند

او بیشتر با Amega انرژی های زیستی دستبند و AMPendant جایی که او نیز اهرم به ایجاد کسب و کار خود و کسب رضایت بخش و تبدیل به یک الماس سیاه که او در حال حاضر راضی است.
Harchand Godara Harchand Godara ، الماس سیاه
هندوستان

قبل از Amega ، او در حال حاضر در بازاریابی شبکه ای بود که او قادر به دستیابی به برخی اما نه همه رویاهای خود را مانند تور خارجی و به رسمیت شناختن بود. پس از پیوستن به Amega جهانی در سال 2008 ، او متوجه این آرمانها نشده و بیشتر... او در حال حاضر خانه خود و ماشین لوکس SKODA OCTAVIA و پس انداز خوب است.
Padmanabh Kubal Padmanabh Atmaram Kubal ، الماس سیاه
هندوستان

Padmanabh دارنده دیپلم در رشته کارشناسی مدیریت بازرگانی از حقوق تجارت - 1 است. او یک پزشک ریکی ، شفا دهنده Pranik ، و واژة کارونا ریکی پزشک است. او دارای 17 سال تجربه به عنوان ناظر و مدیر در شرکت های چند ملیتی است. او شده است انجام بازاریابی شبکه ای به عنوان پاره وقت به مدت 8 سال است.

او تصمیم گرفت را به کسب و کار Amega جدی او در هنگامی که دست بند انرژی های زیستی که او معتقد بود او را با مشکل درد پاشنه او کمک کرد سعی. او از آن زمان به بعد ، به اشتراک گذاشتن محصولات Amega منافع و فرصت های کسب و کار را به دیگران است.
پرویز علم پرویز علم ، الماس سیاه
UP ، هند

Pravez علم Networker حرفه ای برای 10 سال شده است ، اما با شرکت های قبلی هرگز راضی است که او برای بسیاری از دلایل پیوست و تا زمانی که Amega در سال 2007 ، حتی قبل از افتتاح رسمی دفتر هند پیوست. او معتقد است که Amega فراهم کرده است او را به آزادی مالی است که او همیشه از رویای. علاوه بر آزادی مالی و موفقیت های خود را همیشه به او رضایت بسیار خوبی برای قادر به کمک به افراد دیگر تحقق بخشیدن به آرزوهای خود را به عنوان خوبی است.
Chandrakanth Shenoy Chandrakanth Shenoy ، الماس سیاه
هندوستان

Chandrakanth Shenoy یک مرد کسب و کار و صاحب دولت واقعی است و شده است مقدار بسیار زیادی از استرس را تجربه. سه سال پیش ، محصولات Amega و تکنولوژی را به او معرفی شدند. با اعتقاد به منافع و فرصت که شرکت ارائه می دهد پس از تجربه آن خود ، او در زمان به اشتراک گذاری از این مزایا به دیگران توسط قلب. او تا به امروز ، به ارمغان آورد در حدود 3000 نفر به Amega.
Gangadhar Nayak Gangadhar Nayak ، الماس سیاه
هندوستان

او است که اساسا کشاورز. یکی از دوستان معرفی به او Amega و محصولات خود را. پس از دیدن این تظاهرات ، او تصمیم گرفت برای پیوستن به وارد این 3 سال پیش بود و از آن زمان پس از آن شور و حرارت به اشتراک گذاری خوبی از محصولات و فرصت های کسب و کار پاداش به افراد دیگر. او Amega به حدود 2000 نفر که هم درآمد مقدار قابل توجهی پول از طریق اعمال نفوذ بر روی محصولات و استفاده از فرصت کسب و کار معرفی شده است.
VV پرابو VV پرابو ، الماس سیاه
هندوستان

من یک فارغ التحصیل علوم بود ، کار به عنوان نماینده پزشکی ای بود شد و زندگی یک زندگی عادی است. من می خواستم برای داشتن یک زندگی متفاوت ، بنابراین من شروع به پیوستن به صنعت MLM است. اولین شرکت MLM من فرصت خوبی برای کسب و درک این صنعت را به من داد اما من در یک شرکت که واقعا زندگی من به عنوان یک کل می تواند تغییر پیدا نیست.

خوشبختانه در اکتبر 2007 به من فرصت برای پیوستن به Amega ، که زندگی من مثل هر چیز تغییر. حالا من هم آزادی و پول ، اما بیش از این ، من رضایت از کمک به دیگران به بهداشت ، ثروت و شادی. من Amegan افتخار است.
Madhav Gajanan Thale Madhav Gajanan Thale ، الماس سیاه
ماهاراشترا ، هند

به مدت 20 سال ، او به عنوان مدیر حساب در یک شرکت معتبر در هند کار کرده است. او شروع به انجام کسب و کار MLM در سال 1996 و Amega در تاریخ 27 مارس 2008 پیوست. او الماس را در ماه اوت 2008 ، الماس آبی را در فوریه 2009 ، و الماس سیاه شد در ژوئن 2010. او مشتق شور خود را در انجام کسب و کار از مزایای محصولاتی که او به طور مداوم تجربه است.
Vinod کومار Vinod کومار ، الماس سیاه
هندوستان

هنگامی که او پیوست Amega ، او در یک بحران مالی بود. همسر او پیشنهاد او را به انجام کسب و کار هر چند او حتی didin't دوچرخه موتور به انجام کسب و کار. با قرار دادن اعتماد به نفس خود را با محصول و کسب و کار Amega ، او سخت کار می کرد. همه این hardwork پرداخته است او در حال حاضر سفر بین المللی است و قادر به خرید خانه ای به ارزش 40 lakhs در مستعمره به خوبی واقع شده است. او و همسرش در حال حاضر زندگی می کنند زندگی سلامتی است.
Pinank V Chandiwala
Pinank V Chandiwala ، الماس سیاه
گجرات ، هند

در حال لیسانس مهندس در جریان مکانیکی او را به انجام یک کار در برخی از صنایع مشهور قرار بود ، اما او تصمیم گرفت که در جهان صنعت شبکه می شود. دلیل این است که او می خواهد که فرصتی برای تبدیل شدن به یکی از میلیونرهای که او معتقد است که پیش بینی شده است تا از صنعت شبکه آمده است.

انتخاب شرکت حق پیوستن ، با این حال ، موضوع برای او بود. بنابراین ، هنگامی که وی سرانجام آمدند تا در مورد فرصت Amega جهانی می دانیم ، او تصمیم گرفت که این شرکت است که او را به تحقق رویاهای خود را به ارمغان بیاورد. در واقع ، او به آزادی مالی است و سازمان خود را با به اشتراک گذاشتن با آنها مزایای محصولات و فرصت های کسب و کار به حدود 2200 همکاران در شجره نامه خود را رشد کرده است.
Sekar - ریز SP ، Sekar ، الماس سیاه
هندوستان

نام و نام خانوادگی من است SPSEKAR. من 34 ساله ، و من به عنوان یک کارمند دولت کار می کنند. من برای اولین بار در مورد دستبند Amega در ماه ژوئن ، 2007 شنیده می شود. Amega جهانی به دلیل از فن آوری مورد استفاده در محصولات خود پیوست. من تو را دیدم بسیاری از توصیفات در مورد دستبند ، و پس از آن تصمیم گرفتم به استعفا از کار من و Amega جهانی به عنوان یک کارگر تمام وقت پیوست. Amega جهانی به من کمک کرده بود و در شرایط دستیابی به موفقیت مالی زیادی است. من قادر خواهد بود برای رسیدن به اهداف و تحقق بخشیدن به رویاهای من با انجام کسب و کار جهانی Amega من. بله ، من یک خانه جدید ، ماشین جدید ، و غیره ، اما من در حال حاضر همچنین می تواند برنامه ریزی آینده ای روشن تر برای همسر و فرزندانش است. رویای من این است برای کمک به ایجاد هر کسی در جهان تبدیل شده به عنوان موفق به عنوان من!
sjothi S. Jothi ، الماس سیاه
تامیل نادو ، هند

سلام ، من Jothi ، همسر SPSekar. من 26 ساله ، و من ، بانوی اول ، BLACK DIAMOND در هند است. اساسا من یک زن خانه ، با شوهرم در حال حاضر دستیابی به موقعیت الماس سیاه در Amega جهانی است. او یک مربی و Achiever بالا شده است بیش از حد. من حضور در جلسات تا بسیاری از و بسیاری از مشتریان در مورد دستبند دیدم. تحت تاثیر قرار گرفته ، تصمیم گرفتم برای پیوستن به این علت تمام وقت. من گرفتن آزادی مالی داده است که خانواده ام بسیاری از صرفه جویی است. من قادر خواهد بود برای رسیدن به اهداف من و شوهرم من تمام راه را حمایت کرده است. من در حال حاضر می تواند آینده ای روشن برای خانواده ام برنامه ریزی. بیایید همه به همه سالم دریافت کنید و اجازه دهید همه پول!
nidhi Nidhi Pokhriyal ، الماس سیاه
هندوستان

سلام ، من Nidhi ، مهندس الکترونیک هستم. کسب و کار من Amega جهانی با حمایت از پدر من ، Naresh چاندرا ، یک مدافع است که پاره وقت ، آغاز شده است. در آن زمان ، من تا به حال هیچ اعتقاد به سیستم ، اما زمانی که من حضور رهبری دیدار با زمان (سنگاپور 2010) برای اولین بار با پدرم ، من تو را دیدم قدرت ، قدرت ، و سیستم Amega جهانی ، که مرا قانع برای پیوستن به. انجام این کار کسب و کار من از صمیم قلب با ایمان عمیق در شرکت و محصولات آن است. این باور من است که Amega عمر کل جهان و تغییر تاریخ قابل توجه در جهان از بازاریابی شبکه ای می باشد. تشکر ویژه من به آقای آرون Kemer ، من Upline آقای Vinod کومار ، و تمام زیر شاخه های من به دلیل بدون حمایت و انگیزه خود را ، من می تواند هرگز به دست چنین یک زندگی زیبا را از طریق Amega جهانی است.
ely Ely Martos ، الماس سیاه
عربستان سعودی

Ely عضو موسس Amega جهانی در عربستان سعودی است. او فارغ التحصیل کارشناس مهندسی مکانیک در موسسه فن آوری فیلیپین است. او به مدت 16 سال در پادشاهی عربستان سعودی کار می کرد و به عهده موقعیت های مختلف از جمله کنترل کیفیت سرپرست ، سرپرست تولید ، و برنامه نویسی CNC. قبل از Amega ، Ely به MLM دیگر و شرکت های فروش مستقیم که در آن او را به عنوان سخنران سازگار / مربی بود پیوست. او همچنین به عنوان نان آور بالا و عضو پیشگام در خاور میانه توسط این شرکت اعطا شده است.

در Amega ، او نیز به عنوان Amegan (فیلیپین) برجسته در سال 2009 اعطا. او در حال حاضر الماس سیاه و به طور مداوم الهام بخش و محرک نه تنها به مردم از شجره نامه خود را به افراد دیگر نیز است.
بتی Badamkhand "بتی" Baljinnyam ، الماس سیاه
مغولستان

بتی بنیانگذار جهانی Amega در مغولستان است و الماس سیاه است. او یک رهبر پرشور است که رویای دادن صلح و عشق برای هر خانواده در جهان به عنوان او یاد گرفته که زیبایی از دنیای درونی می سازد زیبایی از جهان بیرونی است. او به شدت در Amega چشم انداز معتقد به ایجاد یک تغییر جدید برای زندگی همه است.

او سخنران انگیزه شگفت انگیز و مربی است که رهبران برجسته و توانمند سازی در تیم او نه تنها در مغولستان ، بلکه همچنین در قزاقستان ، چین ، کره ، سنگاپور ، روسیه و ایالات متحده ایجاد شده است.
pozgo_final Tsogzolmaa Deleg ، الماس سیاه
مغولستان

Tsogzolmaa یک معلم شیمی توسط حرفه ای است. او در این تجربه را در انجام کسب و کار Amega آن را تبدیل به طبیعت ذاتی او برای به اشتراک گذاشتن به مردم بیشتر به ویژه مزایای محصولات Amega و کسب و کار نفوذی. او به آن را می بیند که او روابط کسب و کار نزدیک با زیر شاخه های او و شرکای کسب و کار جدید است. او به خصوص می خواهم برای دادن لطف خود را به آقای آرون Kemer ، جانسون و رزا ، Anura و بتی برای دادن او این شانس را به Amega و برای انجام کسب و کار معرفی شده است.
sevjid Sevjid Dashdondog ، الماس سیاه
اولانباتار ، مغولستان

Sevjid Dashdondog یا Seko Stockist اول Amega جهانی در اولانباتار ، پایتخت مغولستان است. او یکی از توزیع کنندگان سر ما او به عنوان "بهترین رهبر جهانی فناوری اطلاعات" در سال 2010 اعطا شد. او را دوست دارد و گفت که او انجام کسب و کار Amega خوشحالی است. او آموزش افراد در مورد چگونگی رسیدن به یک زندگی سالم و ثروتمند شده است.
tunaraa وب سایت Tunaraa Purvee ، الماس سیاه
مغولستان

Tunaraa در آگوست 20 ، سال 1970 متولد شد. او یک طراح مد و حرفه ای است ، و نیز مشغول به کار در کسب و کار تجارت مستقیم. This is the first networking company that she has joined, and so far she has shown that she can lead her team very successfully. She was awarded as a Black Diamond by Amega Global administration, and is looking forward to even more success in the future!
burget-web Buyannemekh Tavkhai, Black Diamond
مغولستان

Buyannemekh Tavkhai, who is well known by her BA name 'BURGET', was born in 1966 in Ulaanbaatar, Mongolia. A doctor by profession, she has been an Amegan since January of 2009 and truly believes in the power of Amega's products, She is currently working to promote Amega in eight provinces in Mongolia, with plans to spread the word in even more places.
cris_final Crisostomo Mortera, Black Diamond
ریاض ، عربستان سعودی

Amega was first introduced to him last January 2007 by Mr. Ely Martos in Riyadh, Saudi Arabia. He was working as a Restaurant Manager that time and the nature of his job was stressful. Having experienced the immediate beneficial effects of the product, he did the business and started sharing these benefits not only to Filipinos in Saudi Arabia but to other nationalities as well like Saudis, Americans, Egyptians, Moroccans, Sudanese, and Indians. Despite cultural restrictions, he continued the business through perseverance, hard work, burning desire, and support from his upline and business partners. He is now a Black Diamond.
edward_anabila_final Edward Anabila, Black Diamond
Ghana, Africa

Edward was a successful business man operating Cold Stores in the Northern part of Ghana. He was constantly mobile, transporting frozen goods from Tamale to Accra. Due to the strenuous activities he had to perform, he suffered from pains for many years which worsened when his business collapsed. When Amega Global was introduced to him, and immediately felt the difference in his health conditions after trying the products, he, without any hesitation or doubt did the business and share the benefits of products to others at once. He is now a Black Diamond.
lumor Godfred Makafui Lumor, Black Diamond
Ghana, Africa

The day I became convinced about Amega Global's AMized Fusion Technology, I decided to leave my other businesses behind and go into full time business with Amega Global. I did that because Ibelieve that Amega Global has a 'tool' called AMWAND, a tool that can touch and better the health needs of every individual living on this planet.

Today, I'm responsible for marketing Amega Global's products and technology in Ghana and West Africa. Though the terrain is tough in terms of Africa's economy and understanding of this new technology, I do that with much zeal, humility, happiness and above all, passion. I see a sparkling future for Amega Global, and it will be a household name in Ghana and Africa very soon!
litofinal Angelito Mabitad, Black Diamond
امارات متحده عربی

Angelito or Lito has been an Amega member since 2006. He is married with 3 children. His journey with Amega began when he experienced the positive change in his vision after trying the Amega products. He is now a Black Diamond and is happily sharing the benefits of the Amega products and business to people.

»
--» باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام