تبلیغات
آمگا گلوبال - رهبران آمگا گلوبال
محصولات آمگا گلوبال
رهبران آمگا گلوبال
نوشته شده توسط سارا امیدوار در ساعت 01:18 ق.ظ
بشنو از رهبران Amega جهانی در مورد آنها چگونه در کسب و کار آغاز شده و آنچه برای رسیدن به موفقیت !

danifrank ما را از لحظه ای که ما در مورد Amega از Trisha کوردل ، دوست زمان ما طولانی و حامی شنیده به امضا رساند. ما چون ما او را قابل اعتماد و آن را تغییر سلامتی اش را به طور چشمگیری که ما می تواند آن را انکار کند. Amega فقط در همان زمان ، شروع شد در اروپا است. از ما شروع به خواندن ، تماشای فیلم و آزمایش محصول ، و ما واقعا نمی توانست بر این باورند که نتایج ما در یک موضوع از چند روز دیدم.

همه چیز به سادگی آمدند با هم ، ما یک تیم دلسوز ، رهبری خوب ، هم تیمی های نگران که دریغ نکنید برای به اشتراک گذاشتن دانش خود ، یک سیستم اثبات شده duplicatable به ایجاد کسب و کار خود را با ، و مهمتر از همه ، محصولات قوی و قابل اثبات است. در 3 هفته 11 BA حمایت و کمک کرد آنها را اسپانسر نیز هست. در حال حاضر ما یک تیم خوب را در یک زمان بسیار کوتاه تشکیل شده و گروه در حال رشد است به صورت روزانه.

در حال حاضر حمایت از یک تیم حرفه ای از این شرکت است ، اما بیشتر از همه مراقبت و یک تیم پویا از پیشگامان به طور مستقیم در اطراف ما که اطلاعات سهام و هدایت حرفه ای را به شما عرضه می کند. بدون آنها ، راه ما به دنبال نشده است امکان پذیر است. دنی و من آنها را از ته قلب ما!

اما چیزی که محرک ما است پاسخ خوبی که ما در آزمون و wandings ما انجام می دهیم ، این محصولات واقعا می تواند باعث تفاوت در زندگی مردم ، و ما بسیار خوشحال هستیم که ما می توانیم که تغییر آنها به ارمغان بیاورد. محصولات خود را به فروش برساند.

پس از شنبه سوپر در ماه ژانویه ، که در آن آقای بنجامین چنگ به لندن آمد ، ما تا انگیزه شد که ما تصمیم گرفت تا برای 100 ٪ کامل برای این کسب و کار بروید! پس از آن که ما شروع به انجام بسیاری از نشست ها و احزاب خانه ، قدیمی راه MLM از مد افتاده ، فقط مردم به مردم است. این واقعا به تقویت سازمان ما است. از آنجا که آن روز ، ما 60 نفر + در سازمان ما ثبت نام. محصولات ما بیشتر در این سخنرانیها با استفاده از گرز ، شیب و روغن درمانی است. ما این سخنرانی های کوتاه و ساده نگه دارید. اگر کسی که علاقه مند است وجود دارد ، ما آنها را ارسال را به سایت شخصی ساخته شده توسط مالکوم پیترز ، برای توضیحات کامل و قرار ملاقات دوم با آنها ما را به آنها وارد سایت می شوید و آنها آغاز شده.

قبل از اینکه ما پیوست ، دنی رنج می برد با چند مسائل مربوط به سلامت ، بد نیست ، فقط نوع که شما فکر می کنید شما باید به یاد بگیرند که با چرا که در ذهن مردم ، آن را "تنها پیری" زندگی می کنند. این افراد شامل ورم مفاصل در پا و دست او را ، در شانه تاندونیت ، و خشکی در صبح است. پس از تنها چند هفته پس از wanding نقاط چاکرا هر روز صبح ، wanding تمام مواد غذایی و نوشیدنی و wanding قطعات صدمه زدن ، همه چیز رفته است. آن همچنان به ماندن در آن راه ، و در حال حاضر احساس خوب و پر انرژی است.

ما همچنین باید یک گواهی نامه عالی برای دستبند. ما یک دوست است که مبتلا به دیابت به مدت 10 سال گذشته بوده است. او در مورد رژیم غذایی خود را واقعا نمی مراقبت های بسیار از حد و در طول چند ماه گذشته ارزش خود را که در آن بیش از 350 دائما. دکتر او را با نتیجه این نگرش مواجه و او را در یک رژیم غذایی شدید قرار داده است. در سه هفته زمان ، ارزش خود را رفت و به پایین تا 240 ، اما نرفته است پایین تر است ، و مهم نبود که چگونه سخت شد. با این حال ، پنج هفته بعد ، او دستبند خود و ارزش خود را از روز بعد شروع به کاهش دوباره و در حال حاضر او در حدود 120 است که بسیار خوب است.

این تنها یکی از توصیفات بسیاری از ما کرده اند. با محصولات بزرگ مانند AMWand ، AMPendant AMGenex که تغییر زندگی ما و می تواند زندگی مردم را به عنوان ما آن را می بینیم هر روز تغییر ، و محصولات بسیار نوید بخش آینده ، ما تنها می تواند ساخت تا کسب و کار بزرگ و با بهره گیری از این راه AMegan زندگی پیش بینی روزانه! ما یک خانه را پیدا کرده اند و ما در نهایت 'خود را به زندگی ما! پس از رهبران بزرگ نه تنها به ما داده شده در یک مسیر به دنبال بلکه راه برای نشان دادن به دیگران به دنبال. هیچ کس نمی تواند آن را به تنهایی انجام دهید ، این تیم بهترین شوید. ما یک سازمان بزرگ و می خواهم برای تشکر از هر یک از آنها را برای استقامت و پشتکار و فداکاری خود را به کسب و کار خود را. بدون این مردم ، گرفتن جایی که ما در حال حاضر نمی توانست اتفاق افتاده است.

Amega و تیم!

QUALITYENERGY (دنی و فرانک)
الماس ها ، بلژیک
»
--» باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام