تبلیغات
آمگا گلوبال - ام ایر
محصولات آمگا گلوبال
ام ایر
نوشته شده توسط سارا امیدوار در ساعت 05:33 ب.ظ

AMAire و AMBlends

مرطوب ساختن هوا

AMAire رویکرد انقلابی به سلامتی محیط زیست، تصفیه هوا با مخلوطی از روغن های ضروری تنفس و پیشرفته با استفاده از تکنولوژی فیوژن AMized. ™ آن را به عنوان یک مرطوب کننده، یونیزه و نبولایزر کار می کند. تغذیه بدن خود و حواس خود را تغذیه! AMAire شامل سه اسانس شناخته شده به عنوان AMBlends - هوسرانی، همزمانبودن و نشاط است.

AMBlend همزمانی به رنگ سبز است و هم راستا با چاکرای قلب در هسته و از روح خود را. سبز رنگ هماهنگی و صلح است، به شما این امکان را به مرکز خود را در عشق و محبت بی حد و حصر است. لذت همزمانی را به مرکز وجود شما! شامل: روغن اسطو خودوس عادی، روغن درخت چای، روغن لیمو می باشد.

شکل نشاط AMBlend زرد و هم راستا با چاکرای شبکه خورشیدی درست زیر دنده ها است. زرد رنگ خلاقیت و اعتماد به نفس ارزش است، اجازه می دهد به شما احساس خوبی در مورد خودتان. آیا روشنی فکر، افزایش آگاهی و تحریک علاقه و کنجکاوی با نشاط! شامل: اسانس نعنا، روغن درخت چای، روغن لیمو می باشد.

هوسرانی AMBlend نارنجی و هم راستا چاکرای خاجی واقع شده در قسمت تحتانی شکم است. نارنجی رنگ از موفقیت و احترام به خود است، اجازه می دهد به شما آزادی به خود و کمک به گسترش و فعالیت های خود را. بیا و خوشی و لذت رو به روز کاری خود را بیاورید می و تقویت اشتهای خود را برای زندگی! شامل: Ylang Ylang نفت، روغن درخت چای، روغن لیمو می باشد.


»
--» باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام