تبلیغات
آمگا گلوبال - مطالب هفته دوم مهر 1390
محصولات آمگا گلوبال
نحوه ساخت محصولات آمگا گلوبال
نوشته شده توسط سارا امیدوار در ساعت 11:19 ب.ظ
تولید اموند آمگا گلوبال In line with our mission to bring total wellness and the concept of self-care evolution to all of mankind, we are constantly creating and developing new products and technologies to suit the needs of our consumers.

All of Amega Global’s manufacturing facilities, which are owned and operated by the company, use the latest production technology and adhere to strict manufacturing guidelines.

تولید امپندنت آمگا گلوبال

This helps us ensure that all of our products maintain our high quality standards. At the same time, this gives us more flexibility to constantly improve our products as well as respond to ever-changing consumer needs.

By having all our research, development, manufacturing, and distribution conducted within the company, we ensure that all of our clients and customers receive the highest quality products to help bring them closer to the lives that they have always dreamed of.

»
--» باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام
پیغام اریک بنکس
نوشته شده توسط سارا امیدوار در ساعت 10:54 ب.ظ
chairman-message

پیغام اریك بنكس به کاربران آمگا گلوبال

سادگی : ما یك فرصت استثنایی كه علارقم سادگی ، میتواند شما را به سوی موفقیت سوق دهد، را طراحی كرده ایم. هیچوقت از این ساده تر نبوده است ! تمام كاری كه شما باید انجام دهید این است كه برای خرید یك بسته تجاری از شركت اقدام كنید و سپس با معرفی 2 نفر به سایت شركت، به آنها بگویید همان كار شما را انجام دهند. آنها همانند شما رفتار خواهند كرد و بزودی شما شاهد 2 نفر هایی خواهید بود كه همان كار شما را انجام خواهند داد و سازمان شما و خودشان را پایه ریزی خواهند كرد.


» ادامه مطلب
--» باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام
مدیران و مسئولین آمگا گلوبال
نوشته شده توسط سارا امیدوار در ساعت 10:40 ب.ظ

سابقه اثبات موفقیت

Amega جهانی توسط یک تیم بسیار چاشنی از حرفه ای که ، همراه آوردن بیش از 150 سال از نوآوری ، تجربه و تیزهوشی به جدول اداره می شود.

Amega تیم مدیریت ترکیبی از پیشینه های گوناگون و به شدت توسعه یافته مهارت در علم ، فن آوری ، تولید ، بازاریابی ، مدیریت ، و توسعه شخصی. ماموریت Amega نیز توسط بیش از 140 مدیران اضافی و پرسنل کلیدی در سراسر جهان پشتیبانی می کند.

  1. تحقیق و توسعه
  2. ساخت و زنجیره تامین
  3. حسابداری و امور مالی
  4. بازاریابی و فروش
  5. مشتری و پشتیبانی دانشیار
  6. شبکه و IT

LLC مدیریت

Mr_E_Banks بانک اریک
رئیس هیئت مدیره / عضو هیئت موسس
بانک آقای اریک ، که در انگلستان متولد شده است ، دوره های کارآموزی خود را در رشته مهندسی با Babcock & فروردین خدمت کرده است و یک مهندس طراحی (HNC) تبدیل شد. دو سال بعد ، او مشاوره مهندسی خود را با پروژه های بزرگ ، اتباع چند شرکت مانند فورد موتور و متی سالن تاسیس شده است. او سپس استخدام شده بود ، برای تبدیل شدن به مهندس ارشد معاون برای تحقیق و توسعه برای تقسیم متی سالن.
Mr_A_Kemer آقای. آرون Kemer
مدیر عامل گروه / عضو هیئت موسس
آقای آرون Kemer همیشه از داشتن کسب و کار خود را سر می پروراند. رویای او به واقعیت را در سن 24 سالگی شد. در عرض چند سال ، او هدف خود را در تبدیل شدن به یک میلیونر رسید. سپس در سال 1998 ، در پی بحران مالی آسیا ، آرون ، مانند بسیاری ، بسیاری از صاحبان کسب و کار ، کسب و کار خود را تنظیم پشت از وقایع کاملا خارج از کنترل او رنج می برد.
Mr_David_Thena آقای دیوید Thena
معاون ارشد رئیس جمهور از توسعه کسب و کار و عملیات
آقای دیوید Thena تا به حال تجربه توسعه کسب و کار برجسته و گسترده ، با داشتن شرکت خود را به مدت بیش از 10 سال اجرا شود. با تخصص خود را در در حال اجرا در روز از شرکت او ، آقای دیوید Thena به Amega جهانی حل و فصل و فولاد همراه با دقت نظامی به ارمغان آورد.
Mr_B_Cheng آقای بنیامین چنگ
معاون ارشد رئیس جمهور از آموزش و توسعه
آقای بنیامین چنگ شده است کمک به شرکت ها و افراد در زمینه فروش و بازاریابی ، توسعه شخصی و برنامه ریزی استراتژیک کسب و کار از سال 1999 است. او به خوبی برای تعاملی ، سبک او را شوخ و سرگرم صحبت کردن و آموزش شناخته می شود ، به عنوان مشاور دو زبانه (انگلیسی و زبان چینی) بلندگو ، ترینر ، مترجم و کسب و کار ، برنامه های خود را بر اساس ادغام بیش از 14 سال تحویل تجارب ارزشمند در مدیریت عمومی ، فروش و بازاریابی ، صحبت کردن عمومی ، سرعت یادگیری ، آموزش و مدیریت پروژه.
Mr_JayaPrakash_Swaminathan آقای JayaPrakash Swaminathan
معاون رئیس جمهور از فناوری اطلاعات
آقای Jayaprakash Swaminathan یا JP مهندس برق توسط آموزش و پرورش است.


» ادامه مطلب
--» باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام


( تعداد کل صفحات: 3 )

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ]